Než přišla bouře

Než přišla bouře - Susea McGearhartová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Susea McGearhartová,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Než přišla bouře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Než přišla bouře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susea McGearhartová,. Číst Než přišla bouře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tami Oldhamová a její snoubenec Richard Sharp jsou mladí, zamilovaní a mají celý život před sebou. Pod zářivě modrou oblohou vyplouvají z Tahiti a míří do Tamiina rodného San Diega. Těžko mohou tušit, že se za necelé dva týdny ocitnou uprostřed jednoho z nejhorších hurikánů v dějinách. Bojují s přívaly deště, vlnami o velikosti mrakodrapů a větrem o síle 72 m/s. Richard se připoutá k lodi a pošle Tami do bezpečnějšího podpalubí. Náhle všechno podivně ztichne. Tami se probere o několik hodin později na zničené lodi. Richard nikde. Román Než přišla bouře vypráví o zázračné jedenačtyřicetidenní cestě Tami Oldhamové do bezpečí na zpustošené lodi, bez motoru, bez stěžňů a s mizivou nadějí na záchranu. Je to příběh o přežití na širém moři, nezapomenutelné vyprávění o houževnatosti lidského ducha a všeobjímající síle lásky.


... o přežití natočeném podle skutečného příběhu vyústí náhodné setkání dvou mladých lidí nejdříve v lásku a posléze v největší dobrodružství jejich života, když musí čelit jednomu z nejkatastrofálnějších hurikánů, jaký byl kdy v historii… v kinech od: 31 ... Než přišla bouře (Susea McGearhart, Tami Oldham Ashcraft ... ... .05.2018 Vertical Ent. | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Ve filmu o přežití natočeném podle skutečného ... Romantická drama Než přišla bouře online ke zhlédnuti u nás na filmyon. Nyní máme film v HD kvalite spolu s cz dabingem. Ve filmu o přežití natočeném podle skutečného příběhu vyústí náhodné setkání dvou mladých lidí nejdříve v lásku a posléze v největší ... Než přišla bouře (2018) - Online, recenze, novinky | FILMTORO ... ... Romantická drama Než přišla bouře online ke zhlédnuti u nás na filmyon. Nyní máme film v HD kvalite spolu s cz dabingem. Ve filmu o přežití natočeném podle skutečného příběhu vyústí náhodné setkání dvou mladých lidí nejdříve v lásku a posléze v největší dobrodružství jejich života, když musí čelit jednomu z nejkatastrofálnějších hurikánů, jaký byl ... Online Než přišla bouře. Ve filmu o přežití nato...SOUVISEJÍCÍ KNIHY