Záhadná smrt na venkově

Záhadná smrt na venkově - T.E. Kinsey | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
T.E. Kinsey
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Záhadná smrt na venkově.pdf


Chcete si knihu přečíst?Záhadná smrt na venkově ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor T.E. Kinsey. Číst Záhadná smrt na venkově Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1908 a lady Emily Hardcastleová, excentrická, čtyřicetiletá vdova s tajemnou minulostí opouští se svou komornou a důvěrnicí Florence Armstrongovou Londýn, aby se usadila na venkově, kde, jak doufá, povede konečně klidný život. Záhy jsou však obě ženy vtaženy do vyšetřování podezřelé smrti a krádeže drahokamu s legendární minulostí a tajemným názvem – Smaragdové oko. První díl ze série brilantních britských detektivních románů, odehrávajících se na začátku 20. století na anglickém venkově potěší nejen příznivce Agathy Christie, ale také milovníky britského humoru.


...hadná smrt na venkově Přidat komentář ... Kniha: Záhadná smrt na venkově(T.E. Kinsey) za 13,07€ | Gorila ... . michaela2338. 09.10.2019. Není to žádný hodnotný literární počin. ... Záhadná smrt na venkově - Kinsey T. E. Píše se rok 1908 a lady Emily Hardcastleová, excentrická, čtyřicetiletá vdova s tajemnou minulostí opouští se svou komornou a důvěrnicí Florence Armstrongovou Londýn, aby se usadila na venkově, kde, ... Hledáte Záhadná smrt na venkově od T. E. Kinsey? Dnes objednáte, zítra vyzved ... Záhadná smrt na venkově - T. E. Kinsey | Knihy Dobrovský ... . E. Kinsey? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Záhadná smrt na venkově (e-kniha) Píše se rok 1908 a lady Emily Hardcastleová, excentrická, čtyřicetiletá vdova s tajemnou minulostí opouští se svou komornou a důvěrnicí Florence Armstrongovou Londýn, aby se usad...SOUVISEJÍCÍ KNIHY