Na ostří jazyka

Na ostří jazyka - Lina Wolffová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lina Wolffová
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na ostří jazyka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na ostří jazyka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lina Wolffová. Číst Na ostří jazyka Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Je mi třicet šest let a hledám muže. Něžného, ale zase ne moc.“ Tak zní inzerát Ellinor, která se rozhodne učinit přítrž svým neúspěšným pokusům o vztah. Seznámí se s literárním kritikem Calistem, s nímž neváhá jít hned do postele. Za to, co jí vzápětí provede, se mu pomstí spálením jediného exempláře rukopisu, jehož autorem je kontroverzní Max Lamas. Když na scénu vstoupí třetí hlas patřící zkrachovalé italské šlechtičně Lucrezii, vrhne to na ostatní úplně nové světlo.


...mán Na ostří jazyka (De Polyglotta älskarna, 2016) vyvolal bezprostředně po vydání senzaci mezi čtenáři a získal nejprestižnější švédské literární ocenění - Augustovou cenu za nejlepší beletristické dílo roku 2016 ... Na ostri jazyka levně | Mobilmania zboží ... . Lina Wolffová překládá ze španělštiny, mimo jiné Roberta Bolana, který je zároveň jejím ... Román Na ostří jazyka (De Polyglotta älskarna, 2016) vyvolal bezprostředně po vydání senzaci mezi čtenáři a získal nejprestižnější švédské literární ocenění - Augustovou cenu za nejlepší beletristické dílo roku 2016.Lina Wolffová překládá ze španělštiny, mimo jiné Roberta Bolana, který je zároveň jejím velkým vzorem. Na ostří jazyka není kniha ze života, na to jsou postavy příliš výstřední. Je to kniha o touze najít spole ... Na ostří jazyka - Lina Wolffová | Elektronická kniha na ... ... .Lina Wolffová překládá ze španělštiny, mimo jiné Roberta Bolana, který je zároveň jejím velkým vzorem. Na ostří jazyka není kniha ze života, na to jsou postavy příliš výstřední. Je to kniha o touze najít spole...SOUVISEJÍCÍ KNIHY