Sexy chaotička

Sexy chaotička - Lucy Vineová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lucy Vineová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sexy chaotička.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sexy chaotička ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Vineová. Číst Sexy chaotička Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ellie Knightová je stejná jako ty. Její život se nevyvíjí zrovna podle jejích představ. Někteří lidé by o ní asi řekli, že je sexy chaotička, ale kdo z nich má život doopravdy v pořádku? Je den svatého Valentýna a Ellie, po schůzce, na kterou její partner nedorazil, pojídá ve skladu za barem nutellu. Ale single nemusí být ten nejosamělejší počet, že ne? Vrátí se domů ke svým divným spolubydlícím. Je v pořádku, že je všude černá plíseň? Ale když ten byt je tak levný. S kocovinou se vydá do práce, ze které chtěla už dávno odejít. Všichni přece nenávidí svoje zaměstnání! Ellie možná neplní „oficiální životní plán“, ale přesnost se přeceňuje. Vtipný příběh o dozrávání hrdinky, s nímž se ztotožní každá single dívka z generace mileniálů – zábavná Bridget Jonesová pro novou generaci.


...haotička je Bridget Jonesová pro novou generaci ... Videotipy - Sexy chaotička | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Sexy chaotička (podst. jm.) - přitažlivá žena, které chybí v životě řád.. Ellie Knightová je možná stejná jako ty. Její život se nevyvíjí zrovna podle jejích představ. Sexy chaotička (podst. jm.) - přitažlivá žena, které chybí v životě řád. Ellie Knightová je stejná jako ty. Její život se nevyvíjí zrovna podle jejích představ. Někteří lidé by o ní asi řekli, že je se ... Kniha Sexy chaotička - Lucy Vineová | knizniklub.cz ... . Někteří lidé by o ní asi řekli, že je sexy chaotička, ale kdo z nich má život doopravdy v pořádku? Sexy chaotička (podst. jm.) - přitažlivá žena, které chybí v životě řád. Ellie Knightová je stejná jako ty. Její život se nevyvíjí zrovna podle jejích představ. Někteří lidé by o ní asi řekli, že je sexy chaotička, ale kdo z nich má život doopravdy v pořádku? Elektronická kniha Sexy chaotička na www.alz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY