Ségry - Jako vejce vejci

Ségry - Jako vejce vejci - Cazenove, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Cazenove,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ségry - Jako vejce vejci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ségry - Jako vejce vejci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cazenove,. Číst Ségry - Jako vejce vejci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jmenuju se Majda. Moje starší ségra je Wendy. Líbilo by se mi být na Wendině místě – už jen proto, že bych měla tak skvělou ségru, jako jsem já! Že občas poslouchám za dveřmi jejího pokoje, snažím se vypáčit zámeček od jejího tajného deníčku, půjčuju si tajně její šminky a oblečení a vystřihuju si z jejích oblíbených časáků? To jsou přece prkotiny. Jinak jsem prostě dokonalá! Skvělý komiks pro holky.


... Ségry 1: Jako vejce vejci. Originální název: Les Sisters 1: Un air de famille ... Black friday Ségry Jako vejce vejci - Blackfriday-slevy.cz ... . Autor: Cazenove, William. Překladatel: Veronika Sysalová. Ilustrátor: William. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti do 10 let › Comics; Děti do 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Comics; ISBN: 978-80-7549 ... Nakupte společně - Ségry. Kniha Ségry 1: Jako vejce vejci patří do série Ségry.Z této série Vám nabízíme celkem 3 knihy za zvýhodněnou cenu 474 Kč. Ség ... Ségry 1: Jako vejce vejci - Cazenove; William | Knihy.ABZ.cz ... .Z této série Vám nabízíme celkem 3 knihy za zvýhodněnou cenu 474 Kč. Ségry - Jako vejce vejci - William, Cazenove . Jmenuju se Majda. Moje starší ségra je Wendy. Líbilo by se mi být na Wendině místě - už jen proto, že bych měla tak skvělou ségru, jako jsem já! Jako vejce vejci kniha od: Christophe Cazenove...SOUVISEJÍCÍ KNIHY