Není úniku

Není úniku - Cara Hunterová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Cara Hunterová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Není úniku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Není úniku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cara Hunterová. Číst Není úniku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsou Vánoce a z hořícího domu v severním Oxfordu byly právě vyneseny dvě děti. Tříletý Zachary je mrtvý a jeho starší bratr Mattie bojuje o život. Byli doma sami? Jejich otec je na konferenci v Londýně a nezvedá telefon, po matce není nikde ani stopy…Hasiči mají podezření na žhářství, brzy se však objeví nové důkazy a inspektor Adam Fawley se probudí do své nejhorší noční můry.Nejde totiž o nehodu, ale o vraždu.


...niku amerického spisovatele Taylora Adamse byl přeložen už do 24 jazyků a je jedním z nejnapínavějších thrillerů, jaké jste kdy měli možnost si přečíst ... Není úniku — Česká televize ... . Šokující zvraty, výborně propracované postavy a nečekané zápletky vám nedovolí se od něj odtrhnout, ... NIET ÚNIKU je solídne nakrútená fuška o rozlohe pár metrov štvorcových pekného lesa s priľahlým jazerom a príjemnou farmou, na ktorej sa pohybuje nahá Rosanna Arquette, jej dve bezbranné deti, banda peniazmi posadnutých ničomníkov a okolo idúci trestanec s dobrým srdcom, občas (ale nie pričasto, je to skôr melodráma, než ... videoklip kunovicke kapely NENI UNIKU pro pisen: Konec poucovani ... Není úniku / Nowhere to Run (1993) | ČSFD.cz ... ... videoklip kunovicke kapely NENI UNIKU pro pisen: Konec poucovani...SOUVISEJÍCÍ KNIHY