Polštářoví podvodníci

Polštářoví podvodníci - Daniela Krolupperová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Krolupperová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Polštářoví podvodníci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Polštářoví podvodníci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Krolupperová. Číst Polštářoví podvodníci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Leze vám učení krkem? S kouzelným polštářem vám do hlavy poleze samo! Stačí pod něj na noc položit jakoukoliv knihu (neomezené tloušťky!) a dobře se prospat. Ráno si budete do puntíku přesně pamatovat všechno, co v knize stojí. Když Tamara o prázdninách náhodou objeví na babiččině půdě kouzelný polštář, těší se, že ji čeká nejlepší školní rok v životě. Na učení nebude muset ani sáhnout. Postačí, když se na něm vyspí. Všechno běží podle plánu do chvíle, kdy se Tamara přihlásí do televizní vědomostní soutěže. Ta ji ze dne na den proslaví. Z Tamary je najednou věhlasné báječné děvče, které to parádně natřelo všem dospělým! Jenomže popularita rozjede kolotoč událostí, který Tamara nedokáže zastavit.


...řoví podvodníci Daniela Krolupperová Nakladatel: Mladá fronta 2018 Kniha Polštářoví podvodníci Přidat komentář ... Polštářoví podvodníci kniha pdf, epub, mobi | Knihy zdarma ... . janinca. 1 04. dubna. Velmi povedená kniha. Začala mi číst dcera, ale já jsem to po 3 dnech nevydržela a večer jsem si to dočetla. ... Počet stran: 92, Cena: 223 Kč, Rok vydání: 2018, Nakladatelství: MLADÁ FRONTA, Leze vám učení krkem? S kouzelným polštářem vám do hlavy poleze samo! Stačí pod něj na noc položit jakoukoliv knihu (neomezené tloušťky!) a dobře se prospat. Ráno si budete do ... Všechny informace o produktu Kniha Polštářoví podvodníci - Daniela Krolupperová, porovnání ... Polštářoví podvodníci - Daniela Krolupperová | Knihy.ABZ.cz ... . Ráno si budete do ... Všechny informace o produktu Kniha Polštářoví podvodníci - Daniela Krolupperová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY