Literatura - Přehled středoškolského učiva

Literatura - Přehled středoškolského učiva - Zuzana Dvořáková, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Dvořáková,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Literatura - Přehled středoškolského učiva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Literatura - Přehled středoškolského učiva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Dvořáková,. Číst Literatura - Přehled středoškolského učiva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve 3. vydání této učebnice byly rozšířeny úvodní části jednotlivých kapitol, jež přinášejí základní představu o historicko-společenském a kulturním vývoji v daném období. V části literární byly aktualizovány zejména kapitoly 19, 20 a 21, které zahrnují období české a světové literatury od konce 2. světové války do současnosti. V historicko-společenském kontextu jsou představeny základní atributy daného literárního období, jež bylo vždy spjato s dobovými společenskými, kulturními a politickými událostmi. Do 3. vydání byly nově zařazeny časové osy, které poskytují základní chronologický přehled nejdůležitějších dobových skutečností. Literatura je druhem umění, a proto je také neodmyslitelně spjata s hudbou, architekturou a malířstvím. Text dopro­vází množství obrázků, které mají studentům ujasnit pohled na probíranou problematiku a ukázat ji na příkladech. Předkládaná kniha tak svým širokým historickým a kulturním záběrem podává ucelené a jasné informace o jedno­tlivých literárních epochách. Tato kniha vám společně se čtyřmi díly ČÍTANEK a publikacemi ČESKÝ JAZYK – přehled středoškolského učiva, OBSAHY A ROZBORY DĚL, LITERATURA – testové úlohy a ČESKÝ JAZYK – testové úlohy poslouží nejen při pravidelné výuce literatury, ale následně i při přípravě k maturitě a přijímacím zkouškám na vysokou školu. Chce pomoci studentům, aby se orientovali v literatuře, pochopili její vlastnosti a hlavní historické souvislosti.


...ra - přehled středoškolského učiva; Autor: T ... Literatura přehled SŠ učiva - Knihy&Škola ... . Polášková, D. Milotová, Z. Dvořáková; Nakladatelství: VYUKA.CZ; ISBN: 9788090257160 - vše na ... Předkládaná kniha tak svým širokým historickým a kulturním záběrem podává ucelené a jasné informace o jedno­tlivých literárních epochách.Tato kniha vám společně se čtyřmi díly ČÍTANEK a publikacemi ČESKÝ JAZYK - přehled středoškolského učiva, OBSAHY A ROZBORY DĚL, LITERATURA - testové úlohy a ČESKÝ ... Dobrý den, potřebovala bych učebnici česk ... Přehled středoškolského učiva českého jazyka - neuveden ... ... ... Dobrý den, potřebovala bych učebnici český jazyk-přehled středoškolského učiva(Edice Maturita) nakladatel Ing. Mrákotová Petra, 2015 a dále pak Literatura- přehled středoškolského učiva (Edice maturita) nakladatel Ing. Mrákotová Petra,2015. je tady toho nějak moc a nechci koupit špatně. děkuji za odpověď. Monika Pchalkov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY