Neocortext: aneb kybernetické romanetto

Neocortext: aneb kybernetické romanetto - Vojtěch Němec | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Němec
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neocortext: aneb kybernetické romanetto.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neocortext: aneb kybernetické romanetto ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Němec. Číst Neocortext: aneb kybernetické romanetto Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román Vojtěcha Němce nás doslova jedním proudem vrhá na cestu bez oddychu vedoucí útrobami organického města-těla – na cestu, jež se co chvíli mění v bloudění a naopak. Sem tam se nám otevírá výhled na mýtinu – vybombardovanou krajinu obydlenou troskami. Spolu s vypravěčem se nejistě dotýkáme prapodivných novotvarů, a mů­žeme se ptát: Budou držet nebo se proboří a prolnou do jiné podoby? Vyrostly Němcovy všežravé bytosti z pahýlů vnějšího světa, nebo máme tu čest s endemity světa vnitřního, bezedně nevědomého? Či jsme jen zbloudili, zapletli se do hrátek s jazykem? Ztratili jsme se snad sami v sobě, šplháme po točitých stezkách svých mozkových závitů, nebo se prohledávající stal prohledávaným, analyzující analyzandem či snad převráceně? Ať je to jakkoli, vrhněme se do toho nebojácně, neboť jiná možnost není.


...xt: aneb kybernetické romanetto Vojtěch Němec Nakladatel: Dybbuk 2018 Kniha: Neocortext -- aneb kybernetické romanetto - Vojtěch Němec ... Novinky knižního fondu KKFB - beletrie - leden 2019 ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Neocortext aneb kybernetické romanetto Němec Vojtěch. Román Vojtěcha Němce nás doslova jedním proudem vrhá na cestu bez oddychu vedoucí útrobami organického města-těla - na cestu, j ... Neocortext | nakladatelství dybbuk ... . Román Vojtěcha Němce nás doslova jedním proudem vrhá na cestu bez oddychu vedoucí útrobami organického města-těla - na cestu, jež se co chvíli mění v bloudění a naopak. Sem tam se nám otevírá výhled na mýtinu - vybombardovanou krajinu obydlenou troskami. Neocortext aneb kybernetické romanetto. Cena s DPH: 211 Kč, e-kniha: 105 Kč. Ro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY