Tatérka

Tatérka - Alison Belshamová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alison Belshamová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tatérka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tatérka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alison Belshamová. Číst Tatérka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Thriller, který se vám zaryje pod kůži. Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?


...Tatérka se člověk opravdu nenudí. Právě naopak! Je to kniha, která vás dokonale vtáhne do děje ... Kniha: Tatérka - Alison Belshamová | Knihy.ABZ.cz ... . A když už se budete blížit ke konci, budete nešťastní, že konec přišel tak brzy. Kniha vás nepustí - budete chtít více a více. A přitom budete zoufale chtít vědět, kdo za tím stojí. Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obě ... Tattoo Míja - Posts | Facebook ... . Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemst Tatérka book. Read 271 reviews from the world's largest community for readers. Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní...SOUVISEJÍCÍ KNIHY