Zaslepení

Zaslepení - Jorn Lier Horst | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jorn Lier Horst
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zaslepení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zaslepení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jorn Lier Horst. Číst Zaslepení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Detektivka psaná detektivem. Další díl série s komisařem Williamem Wistingem. Sofie Lundová se s roční dcerkou nastěhuje do domu, který zdědila po svém nechvalně proslulém dědečkovi, o němž se proslýchá, že byl kápem místního podsvětí. Ve sklepě po něm zůstal trezor, jehož šokující obsah rozpoutá lavinu událostí. Vrchní komisař William Wisting má najednou plno práce nejen s nevyřešeným případem nezvěstného taxikáře, ale musí se také tvrdě postavit proti svým zcela zaslepeným kolegům přehlížejícím fakta, která se jim nehodí.


...jem sa k "Zaslepení" v budúcnosti ešte vrátiť, momentálne som však plnohodnotne docenil aspoň doslov, ktorý podtrhol vysokú aktuálnosť Canettiho výpovede o mase a moci: SPOILER "Pro pochopení románu je ovšem třeba si uvědomit, že pojmů masa a moc používa autor ve velmi osobitém smyslu ... Zaslepení - Carolina Neurathová | Elektronická kniha na ... ... . Škoda Octavia - zaslepení zámků ... podle kterého si můžete zaslepit i zbytek zámků jako je u spolujezdce, ale taky kufrový, který vám též ukážu na videu. Zaslepení - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned kapitoly zdarma nejlepších audioknih! Deaktivace zahrnuje úpravu software motorové řídící jednotky (ECU) a mechanické zaslepení EGR ventilu. Deaktivace (vypnutí) EGR ventilu zamezí na ... "Single Man" Zaslepení (TV Episode 2017) - IMDb ... . Zaslepení - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned kapitoly zdarma nejlepších audioknih! Deaktivace zahrnuje úpravu software motorové řídící jednotky (ECU) a mechanické zaslepení EGR ventilu. Deaktivace (vypnutí) EGR ventilu zamezí na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY