Konec rodu Slavníkovců: Napínavé příběhy z českých dějin

Konec rodu Slavníkovců: Napínavé příběhy z českých dějin - Oldřiška Ciprová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Oldřiška Ciprová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Konec rodu Slavníkovců: Napínavé příběhy z českých dějin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Konec rodu Slavníkovců: Napínavé příběhy z českých dějin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřiška Ciprová. Číst Konec rodu Slavníkovců: Napínavé příběhy z českých dějin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý příběh s perokresbami skvělého ilustrátora Miroslava VomáčkyKdyž Artur objeví na půdě záhadné zrcadlo připomínající vodní hladinu, je si jistý, že před ním stojí něco mimořádného, a rozhodne se tajuplný svět na druhé straně prozkoumat s kamarádem Tobiášem. Netuší, že jejich první tajná výprava povede do temného středověku ani že se s nimi do nebezpečného dobrodružství po hlavě řítí i Arturova sestra Tereza. Už první kontakt s místními obyvateli vrcholí katastrofou a kamarádi skončí ve studeném žaláři Libického hradiště. Jak jen přežít osudnou noc roku 995?


...odu Slavníkovců; Listování. Konec rodu Slavníkovců Napínavé příběhy z českých dějin ... OKOO Prosinec 2018 by Dalibor Bryja - Issuu ... ... nádvořím se rozléhá břinkot zbraní i zoufalý křik a našim průzkumníkům z budoucnosti dochází, že uniknout z této pasti nebude vůbec snadné. Konec rodu Slavníkovců: Napínavé příběhy z českých dějin Oldřiška Ciprová Nakladatel: CPress 2019 Kniha: Konec rodu Slavníkovců -- Napínavé příběhy z českých dějin - Oldřiška Ciprová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Oldřiška Ciprová. Napínavé příběhy z českých dějin. Když Artur objeví na půdě zá ... Konec rodu Slavníkovců: Napínavé příběhy z českých dějin ... . Oldřiška Ciprová. Napínavé příběhy z českých dějin. Když Artur objeví na půdě záhadné zrcadlo připomínající vodní hladinu, je si jistý, že před ním stojí něco mimořádného, a rozhodne se tajup...SOUVISEJÍCÍ KNIHY