Angličtina -Maturitní témata

Angličtina -Maturitní témata - Dagmar El-Hmoudová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dagmar El-Hmoudová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina -Maturitní témata.pdf


Chcete si knihu přečíst?Angličtina -Maturitní témata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar El-Hmoudová. Číst Angličtina -Maturitní témata Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tuto učebnici využijete nejen v průběhu celého středoškolského studia, ale následně i při přípravě k maturitě a přijímacím zkouškám na vysokou školu. Koncepce knihy vychází z požadavků MŠMT k nové podobě maturitní zkoušky (výběr konverzačních témat, forma cvičení, slovní zásoba). Učebnice se zaměřuje na rozvíjení čtyř základních jazykových dovedností: čtení (READ ABOUT IT) poslechu (TUNE IN) mluvení (TALK ABOUT IT) psaní (WRITE ABOUT IT) rozšiřování slovní zásoby (KEY WORDS AND EXPRESSIONS). Na konci každého tématu je zařazen shrnující rámcový seznam otázek a problémů, které by měly být zmíněny v rámci ústní části maturitní zkoušky (FEEDBACK). Přílohy obsahují vzorový maturitní test a instrukce pro psaní projektů. Nechybí ani klíč ke cvičením a přepisy poslechů. Součástí učebnice je audio CD namluvené rodilými mluvčími.


...řáková - angličtina.online.pro.samouky 8,534 views 18:09 150 Anglických Slov 67 Minut Anglických Slovíček Do Sluchátek - Anglická Výslovnost - Duration: 1:07:23 ... Anglická konverzace: Země - Countries ... . Zde jsou témata, ze kterých můžete vybírat. Seznam stále rozšiřuji, pokud se při lekcích chcete zaměřit na nějaké téma, které tu není, tak ho pro Vás ráda připravím. Náročnost otázek bude uzpůsobena Vaší jazykové znalosti. 1. Introducing yourself 2. Family 3. Learning English 4. Relationships 5. Children 6. Hometown 7. Anglická konverzace, angličtina konverzace - konverzace v angličtin ... Anglická slovíčka - Easy English - Angličtina online a vše ... ... . 1. Introducing yourself 2. Family 3. Learning English 4. Relationships 5. Children 6. Hometown 7. Anglická konverzace, angličtina konverzace - konverzace v angličtině pro různá témata noun - clothes worn by an actor or special clothes worn at special parties, e.g. Helloween party Angličtina hrou: Angličtina pro děti mateř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY