Detoxikační ústní olejová kúra: Všechny nemoci začínají v ústech

Detoxikační ústní olejová kúra: Všechny nemoci začínají v ústech - Bruce Fife | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Bruce Fife
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Detoxikační ústní olejová kúra: Všechny nemoci začínají v ústech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Detoxikační ústní olejová kúra: Všechny nemoci začínají v ústech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruce Fife. Číst Detoxikační ústní olejová kúra: Všechny nemoci začínají v ústech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Trápí vás zkažený dech, krvácení dásní, zubní kazy nebo bolesti zubů? Pak jednoznačně potřebujete tuto knihu! Trpíte-li astmatem, cukrovkou, artritidou, migrénami nebo jinými chronickými onemocněními a dosud jste nenašli úlevu, tato kniha by mohla obsahovat řešení, které potřebujete. Mnoho zdravotních problémů má původ v ústech. Všechny nemoci začínají v ústech! Zdá se neuvěřitelné, že většina chronických a infekčních onemocnění, která dnes trápí společnost, je ovlivněna zdravím našich úst. Ústa jsou odrazem zdraví uvnitř těla. Nemáte-li zdravé zuby, budete mít jistě i jiné zdravotní problémy. I přes pravidelné čištění kartáčkem a používání dentální nitě má přes devadesát procent populace v různé míře nemocné dásně nebo zubní kazy. Většina lidí dokonce ani neví, že nějaké problémy se zuby má. Terapie čištění olejem pro lepší zdraví. Nedávný výzkum prokázal přímou souvislost mezi zdravím ústní dutiny a chronickými nemocemi. Pouhé zlepšování zdravotního stavu zubů a dásní může vyléčit řadu chronických problémů. Důkladnější či častější čistění zubů kartáčkem, dentální nití a ústní vodou není řešením. Co bude fungovat, je terapie čištění olejem. Čištění olejem je stará metoda detoxikace ústní dutiny pocházející z ájurvédské medicíny. Je to jedna z nejefektivnějších metod detoxikace a léčení v přírodní medicíně. V této knize doktor Fife kombinuje postupy ájurvédské medicíny s moderní vědou. Ačkoliv je neuvěřitelně účinná, je terapie léčení olejem bezpečná a snadná dokonce i pro děti.


...ční ústní olejová kúra: Všechny nemoci začínají v ústech ... Knihy od Bruce Fife | Kupte na Martinus.cz ... . Bruce Fife ... Detoxikační ústní olejová kúra Autor: Fife, Bruce Nakladatel: Anag EAN: 9788075541659 ISBN: 978-80-7554-165-9 Originál: Oil Pulling Therapy Překlad: Kovář, Jan Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, česky Detoxikační ústní olejová kúra Všechny nemoci začínají v ústech. Autor: Fife Bruce ... Mnoho zdravotních problémů má původ v ústech Všechny nemoci začínají v ústech! Zdá se neuvěřitelné, že většina chronických a infekčních onemocnění, která dnes trápí společnost, je ovlivněna zdravím našich úst. Ústa ... Všechny nemoci začínají v ústech. DETOXIKAČNÍ . ... Detoxikační ústní olejová kúra: Všechny nemoci začínají v ... ... . Ústa ... Všechny nemoci začínají v ústech. DETOXIKAČNÍ . ÚSTNÍ . OLEJOVÁ KÚRA. DETOXIKAČNÍ ÚSTNÍ OLEJOVÁ KÚRA. Detoxikace a léčba těla . prostřednictvím očisty ústní dutiny. www.anag.cz. Máte-li špatný dech...SOUVISEJÍCÍ KNIHY