Ve jménu Otce (i Syna)

Ve jménu Otce (i Syna) - Immanuel Mifsud | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Immanuel Mifsud
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve jménu Otce (i Syna).pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve jménu Otce (i Syna) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Immanuel Mifsud. Číst Ve jménu Otce (i Syna) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zmrzačený veterán druhé světové války přichází s nejmladším synem na matčin hrob. Syn si znenadání povšimne, že otci kane po tváři slza, a svět se mu obrátí vzhůru nohama. Náhle si uvědomí, že ani vojáci nejsou ukuti z oceli — že i oni pláčou. Ve jménu Otce (i Syna) je ladné a harmonické prozaické dílo s občasnými záblesky poezie, prostoupené odkazy na deník autorova otce z období války. Na pozadí synovského zamyšlení nad mužností se v něm vypravěč pokouší rozkrýt, co je pravda a co mýtus.


... Otce i Syna i Ducha svatého. Amen. Latinsky: In nomine Patris et Filii et Spiritus sancti ... Ve jménu otce - Wikipedie ... . Amen. Z "Modlitební knihy", kterou vydalo Karmelitánské nakladatelství Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého, jediného Boha. 19.4.2012. Z koptické liturgie (5. stol.) Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého, jediného Boha, budu zpívat chválu naší Královně, panenské Boží Matce Marii, jíž přednášejí a budou přednášet modlitby a prosby vyznavači jejího Syna na věky věků. Amen. Dál piju Lyrics: Ve jménu otce, syna i ducha svatého / Bože, žehnej mi a dej m ... Ve jménu Otce (i Syna) : Vzpomínky a biografie : Nejlepší ... ... . Amen. Dál piju Lyrics: Ve jménu otce, syna i ducha svatého / Bože, žehnej mi a dej mi sílu dokončit tvé dílo / Děti chtěly další desku / Já zatim chlastam a vůbec se mi nechce / Všichni ... Ve jménu Boha Otce, Syna i Ducha svatého. Amen . Hlahol Bohu celá země! Pějte žalmy k slávě jeho jména, jeho chválu šiřte chvalozpěvem. Řekněte Bohu: Jakou báze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY