Moudrost lesa

Moudrost lesa - Peter Wohlleben | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Wohlleben
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moudrost lesa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moudrost lesa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Wohlleben. Číst Moudrost lesa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Les umí dostat z lidí to nejlepší! Romantický hvozd – hluboké ticho, vůně mechu a pryskyřice, ševelení v korunách stromů: představujete si les také tak? Tato nádherná místa se stávají vlivem lidské chamtivosti a znečišťování čím dál vzácnějšími. Peter Wohlleben nám ukazuje, že pevnější a zdravější vztah s přírodou kolem nás je uskutečnitelný, a především potřebný. Křehký ekosystém lesa, v němž spolu rostliny komunikují a navzájem si pomáhají, můžeme chránit i my. Autor nám v této knize předává, čemu ho sám les naučil. Chopme se nyní příležitosti a doprovoďme ho na jeho cestách hlubokými, tajuplnými lesy. Nechme se přitom stále znovu překvapovat a objevujme divokou, autentickou přírodu. Naučíme se tak víc starat o stromy, a tím i o sebe. O lese, jaký je a jaký by mohl být.


...ohlleben: Moudrost lesa Kód: K064. 24 hodnocení Značka: Nakladatelství KAZDA ... Soutěž o tři knihy Moudrost lesa | Vaše soutěže ... . 349 K č -20 % 349 Kč -20 % 279 ... "Moudrost lesa" ve mně ale opět rezonovala, byť veselé čtení to rozhodně není. Autor rozebírá nešvary našeho současného přístupu k lesu a ukazuje jeho důsledky. Kritizuje i současný způsob ochrany přírody. Vše ilustruje na konkrétních případech. V závěru pak ukazuje prstem na každého z nás, naši lhostejnost a ... Webové stránky Ligy lesní moudrosti, organizace pracující s mládeží ... Kniha Moudrost lesa - Peter Wohlleben | Dobré Knihy.cz ... ... Webové stránky Ligy lesní moudrosti, organizace pracující s mládeží v duchu hnutí woodcraft Moudrost lesa Autor: Wohlleben, Peter Nakladatel: Nakladatelství Kazda EAN: 8594186120307 ISBN: Originál: Der Wald - ein Nachruf. Wie der Wald funktioniert, warum wir ihn brauchen und wie wir i...SOUVISEJÍCÍ KNIHY