Akvarelové barvy: Hravý a moderní průvodce vodovkami

Akvarelové barvy: Hravý a moderní průvodce vodovkami - Kristin Van Leuven | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kristin Van Leuven
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Akvarelové barvy: Hravý a moderní průvodce vodovkami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Akvarelové barvy: Hravý a moderní průvodce vodovkami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristin Van Leuven. Číst Akvarelové barvy: Hravý a moderní průvodce vodovkami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Často naše jediná zkušenost s vodovkami pochází ze školních lavic a jediná představa o obrázku, který je s nimi možné vytvořit, spočívá v rozpitých barvách na pokrouceném papíře. Podstata akvarelu je ale zcela jiná a dají se s ním vytvořit překrásné detailní obrázky. Stačí vědět, jak na to, což vám prozradí tato kniha. V tomto dynamickém a inspirací nabitém průvodci prozkoumáme možnosti, jak pracovat a hrát si s tímto zábavným médiem. Snadno pochopitelné lekce vás naučí vše, co potřebujete znát k vytváření svých vlastních propracovaných děl. Od základní práce se štětcem a barvou, vhodných pomůcek a technik nanášení barvy přes malování základních tvarů a písmen až po tvorbu překrásných obrázků rostlin, zvířat a vzorů – a mnohem víc! Ať už jste zkušený umělec, který hledá hravý únik, nebo začátečník, který ještě nikdy nedržel v ruce štětec, v knize Akvarelové barvy si každý najde to své. Autorka Kristin Van Leuven vše vysvětluje na jasných konkrétních příkladech a krok za krokem ukazuje, jak namalovat spoustu překrásných a přitom tak jednoduchých obrázků.


...kvarelové barvy: Hravý a moderní průvodce vodovkami ... Škola kreslenia | Gorila ... . Kristin Van Leuven ... Akvarelové barvy Autor: Van Leuven, Kristin Nakladatel: Zoner Press EAN: 9788074133763 ISBN: 978-80-7413-376-3 Překlad: Nohavicová, Veronika Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Akvarelové barvy: Hravý a moderní průvodce vodovkami. Často naše jediná zkušenost s vodovkami pochází ze školních lavic a jediná představa o obrázku, který je s nimi možné vytvořit, spočívá v rozpitých barvách na pokrouceném papíře. Kupte knihu Akvarelové barvy od Kristin Van Leuven n ... Akvarelové barvy levně , barvy rozpustné ve vodě ... . Kupte knihu Akvarelové barvy od Kristin Van Leuven na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % AK VARELOVÉ BARVY Hravý a moderní průvodce vodovkami KRISTIN. VA N. L E UV E N. S. S. AKVARELOVÉ BARVY. K R I ST ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY