Vylaďování lidského biopole: Léčba vibrační zvukovou terapií

Vylaďování lidského biopole: Léčba vibrační zvukovou terapií - Eileen Day McKusick | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eileen Day McKusick
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vylaďování lidského biopole: Léčba vibrační zvukovou terapií.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vylaďování lidského biopole: Léčba vibrační zvukovou terapií ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eileen Day McKusick. Číst Vylaďování lidského biopole: Léčba vibrační zvukovou terapií Online je nyní tak snadné!

POPIS


Eileen McKusick záhy díky své praxi zjistila, že energetické poruchy v lidském biopoli souvisejí s emocionálními a fyzickými traumaty, kterými její klienti prošli během svého života. Biopole působí jako záznam o bolesti, stresu a traumatu z minulého vývoje. Přejížděním vidlic přes tato místa v biopolích lze nejen opravit zkreslené vibrační zvuky, ale rovněž poskytnout dotyčnému stálou a někdy i okamžitou úlevu od bolesti, úzkosti, nespavosti, migrény, deprese, fibromyalgie, trávicích potíží a celé řady dalších problémů. Dnes, téměř o 20 let později, praktikuje Eileen McKusick plně propracovanou zvukovou léčebnou metodu, kterou nazvala „zvukovým vyrovnáváním“, a zpracovala podrobnou mapu biopolí obsahující přesná místa, kde jsou uloženy konkrétní emoce, vzpomínky, neduhy a traumata. V této knize nás autorka seznamuje s kompletním zvukovým vyrovnávacím cvičením, které ilustruje anatomickými mapami biopolí. Popisuje, jak můžete pomocí ladící vidlice najít a odstranit bolest i trauma uložené v biopoli. Odhaluje, jak se tradiční principy a umístění čaker přímo shodují s jejím objevem biopolí a jak zkušenost s traumatem vytváří v biopoli „patologické kmitání“, což způsobuje rozpad řádu, stavby a funkce těla. Eileen McKusick nabízí v této knize revoluční pohled na mysl, energii, paměť a trauma. Její průvodce vyrovnáváním zvukem poskytuje nové metody léčení pro ty, jež pracují s energií, léčí zvukem, pro maséry i pro ty, kteří chtějí překonat chronická onemocnění a odblokovat traumata z minulosti.


...ování . lidského biopole. Vylaďování lidského biopole ... Vylaďování lidského biopole | Patro.cz | 22 let s Vámi ... . Léčba vibrační zvukovou terapií „Moderní medicína konečně začíná chápat, že energie představuje schéma fyzického . těla. Energetické vibrace zvuku mohou sloužit ke změně tohoto schématu způsoby, které přispívají zdraví a dobrému bytí. Vylaďování lidského biopole . 14,52 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Léčba vibrační zvukovou terapií . Eileen Day McKusi ... Kniha: Vylaďování lidského biopole (Eileen Day McKusick ... ... ... Léčba vibrační zvukovou terapií . Eileen Day McKusick; Eileen Day McKusick . 0,0 . Sledovať autora . Ezoterika a duchovno Zdravie, životný štýl. Všetky knihy autora . ANAG, 2018. Na sklade ... Všetky informácie o produkte Kniha Vylaďování lidského biopole - Léčba vibrační zvukovou terapií - Eileen Day McKusick, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Vylaďování lidského biopole - Léčba vibrační zvukovou terapií - Eileen Da...SOUVISEJÍCÍ KNIHY