Nejmilejší kalendář 2019

Nejmilejší kalendář 2019 - Monika Kopřivová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Kopřivová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejmilejší kalendář 2019.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejmilejší kalendář 2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Kopřivová. Číst Nejmilejší kalendář 2019 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nechte své děti přidat do kalendáře vlastní obrázky.Originální dárek nejen pro babičku a dědu.Nejmilejší kalendář je týdenní stolní kalendář, který je speciálně uzpůsoben, aby do něj mohly děti vytvořit 12 obrázků – jeden na každý měsíc. Ti, kteří kalendář dostanou, uvidí celý měsíc obrázek před sebou jako nejcennější dárek od svých dětí nebo vnoučat.Každý týden navíc obsahuje pranostiku nebo zajímavost, která se k týdnu váže. Zároveň jsou zde malé tipy, jak si zpestřit aktuální týden.Obrázky mohou děti do kalendáře tvořit pomocí pastelek, vodovek, fixek, ale zároveň mohou do kalendáře cokoli vlepovat – listy ze stromů, koláž z fotografií... Zkrátka bude to pro děti příjemná zábava.Součástí kalendáře je i velký arch se samolepkami, které mohou děti při své tvorbě využít. Samolepky lze vlepovat i k jednotlivým dnům – například v den, kdy má babička narozeniny.Oproti loňskému roku je možné kalendář věnovat nejen prarodičům, ale jiným příbuzným, případně si ho může rodina nechat. Doprovodné ilustrace letos ručně namalovala ilustrátorka Markéta Stará.


...jší kalendář 2019 . Nechte své děti přidat do kalendáře vlastní obrázky Originální dárek nejen pro babičku a dědu Nejmilejší kalendář je týdenní stolní kalendář, který je speciálně uzpůsoben, aby do něj mohly děti vytvořit 12 obrázků - jeden na každý měsíc ... Ze života čtyřmatky: Nejmilejší kalendář ... . Všechny informace o produktu Kalendář Nejmilejší kalendář 2019 - PharmDr. Monika Kopřivová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nejmilejší kalendář 2019 - PharmDr. Monika Kopřivová. Nejmilejší kalendář je týdenní stolní kalendář, který je speciálně uzpůsoben, aby do něj mohly děti vytvořit 12 obrázků - jeden na každý měsíc. Ti, kteří kalendář dostanou, uvidí celý měsíc obrázek před sebou jako nejcennější dárek od s ... Nejmilejší kalendář 2019 - PharmDr. Monika Kopřivová od 76 ... ... . Monika Kopřivová. Nejmilejší kalendář je týdenní stolní kalendář, který je speciálně uzpůsoben, aby do něj mohly děti vytvořit 12 obrázků - jeden na každý měsíc. Ti, kteří kalendář dostanou, uvidí celý měsíc obrázek před sebou jako nejcennější dárek od svých dětí... Nejmilejší kalendář je týdenní stolní kal...SOUVISEJÍCÍ KNIHY