Vlci zimy

Vlci zimy - Tyrell Johnson | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tyrell Johnson
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlci zimy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlci zimy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tyrell Johnson. Číst Vlci zimy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zapomeňte na staré dobré časy. Zapomeňte na léto. Zapomeňte na teplo. Zapomeňte na všechno, co není nutné k přežití.Čtyřiadvacetiletá Lynn McBrideová si poté, co svět zasáhla nukleární válka a smrtící chřipková epidemie, prochází drsnou školou života. V nemilosrdném prostředí zasněženého kanadského Yukonu je pronásledovaná mučivými vzpomínkami na předchozí život. Spolu se svou rodinou je den co den nucena bojovat o přežití. Učí se stopovat, lovit a klást pasti.Její nejistá existence však jednoho dne utrpí ránu, když stíny starého světa doputují k její malé osadě v podobě záhadného cizince Jaxe. Ten rozpoutá řetězec událostí. Ty přimějí Lynn vydat se na dlouhou a strastiplnou cestu sněžnou pustinou na jejímž konci má naplnit svůj osud, o kterém by se jí nikdy ani nesnilo.


...i zimy Přidat komentář. LadyAlena. 02 ... Vlci zabíjejí na Českolipsku ovce. Chovatelé se bojí, že ... ... . dubna. Příjemné čtení, měla jsem pocit, že se kniha dějově tak nějak "drží zpátky" a nezlobila bych se za větší jízdu, ale jinak to mělo hlavu a patu ... Vlci zimy zaujmou všechny milovníky postapokalyptických scénářů, napětí, drsných podmínek, ale také čtenáře young-adult, protože do tohoto žánru kniha bezesporu zasahuje. Více. Knihy Dobrovský Hodnocení čt ... Vlci zimy - Tyrell Johnson | Kniha na Alza.cz ... . Více. Knihy Dobrovský Hodnocení čtenářů . 4.8 z 5 22 hodnocení ... Zapomeňte na staré dobré časy. Zapomeňte na léto. Zapomeňte na teplo. Zapomeňte na všechno, co není nutné k přežití. Čtyřiadvacetiletá Lynn McBrideová si poté, co svět zasáhla nukleární válka a smrtící chřipková epidemie, prochází drsnou školou života. V nemilosrdném prostředí zasněženého kanadsk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY