Nepřítel státu

Nepřítel státu - Vince Flynn, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vince Flynn,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nepřítel státu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nepřítel státu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vince Flynn,. Číst Nepřítel státu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Není to tak dávno, co Mitch Rapp s nasazením života zachránil saúdskoarabská ropná pole před teroristickým útokem. Úspěch teroristů by býval položil arabskou zemi na lopatky, dal Islámskému státu šanci rozvrátit křehkou politickou rovnováhu regionu a v neposlední řadě by zasadil tvrdý úder i ekonomice Spojených států. Americkému prezidentovi však s licoměrným spojencem dochází trpělivost. Lví podíl Saúdů na útocích 11. září Amerika mlčky přešla, ale už nehodlá přehlížet, že tamní královská rodina financuje teroristy a nechává militantní islám bez postihu jednat a upevňovat pozice. K trestné akci proti papírovému spojenci však prezident nemůže dát příkaz. A tak musí Rapp nejožehavější misi své kariéry podniknout na vlastní pěst. Přežije ji, nebo jej už navždy budou považovat za nepřítele státu?


... Date: November 20, 1998 Hot Hollywood favorite Will Smith ("Men In Black", "Independence Day") stars with Two-Time Academy Award winner Gene Hackman ... Nepřítel státu / Enemy of the State (1998) | Kinobox.cz ... ... Čtyřdílná série Victor Hugo, nepřítel státu nás zavádí do revoluční Paříže roku 1848, kdy se začínají stavět první barikády, bouří se ulice, vře parlament. Slavný spisovatel Victor Hugo stojí na straně konzervativních royalistů, kteří vkládali naděje do Ludvíka Napoleona Bonaparta (III). Directed by Tony Scott. With Will Smith, Gene Hackman, Jon Voight, Lisa Bonet. A lawyer becomes targeted by a corrupt politician and his N.S.A. goon ... Enemy of the State - Official® Trailer [HD] - YouTube ... . Directed by Tony Scott. With Will Smith, Gene Hackman, Jon Voight, Lisa Bonet. A lawyer becomes targeted by a corrupt politician and his N.S.A. goons when he accidentally receives key evidence to a politically motivated crime. Podobné filmy ako Nepřítel státu Spy ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY