Ivan Mládek obrazem i slovem

Ivan Mládek obrazem i slovem - Ivan Mládek, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Mládek,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ivan Mládek obrazem i slovem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ivan Mládek obrazem i slovem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Mládek,. Číst Ivan Mládek obrazem i slovem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výjimečná obrazová publikace nabízí pohled na celoživotní malířskou tvorbu známého hudebníka a baviče Ivana Mládka. V úvodním „rozmlouvání“ hovoří Ivan Mládek se spoluautorem Petrem Zajícem o svých malířských začátcích, vztahu k výtvarnému umění a o zajímavostech spojených s malováním. Více než 70 obrazů v autorově originálním stylu „antiperspektivy“ či „akčního minimalismu“ je doplněno jeho doprovodnými fejetony, které spolu s vtipnými názvy obrazů jen dále umocňují jejich recesistické vyznění a slibují nevšední čtenářský zážitek.


...ké agentury: Muzikant a skladatel Ivan Mládek (76) nedávno pokřtil svou knihu Obrazem i slovem, obohacenou o jeho originální výtvarná díla ... Ivan Mládek obrazem i slovem - Ivan Mládek; Petr Zajíc ... ... . Nás zajímalo, jak se k malování dostal a jak vznikl jeho osobitý styl zvaný antiperspektiva. Na svůj úplně první obrázek v životě se nepamatuje, ale objevil ho v otcově pozůstalosti. Ivan Mládek obrazem i slovem. Mladá fronta, Praha 2018, ISBN 978-80-204-4921-4 (spoluautorem Petr Zajíc, kniha obrazů I. Mládka komentovaných jejich autorem) Televize. Deset malých běloušků (1993) Čundrcountryshow (1994) Rodina - základ společnosti (1997) O ... Kniha Ivan Mládek obrazem i slovem - Ivan Mládek, Zajíc ... ... . Mládka komentovaných jejich autorem) Televize. Deset malých běloušků (1993) Čundrcountryshow (1994) Rodina - základ společnosti (1997) Obrazem i slovem. Ivan Mládek, Petr Zajíc. 345 Kč Blbeček Max. Kniha Blbeček Max pojednává o Géniovi Maxm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY