Rebelové vln

Rebelové vln - Sara Raaschová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sara Raaschová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rebelové vln.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rebelové vln ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sara Raaschová. Číst Rebelové vln Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velkolepé fantasy dobrodružství od hvězdné autorky série Sníh nebo popelMagický ostrov Svatý Loray konečně ukončil válku s Argridem, kde vládne církev a strach z kouzel. Při mírovém jednání ale zmizí argridský posel a země žádá odplatu. Z únosu je obviněn pirát Vex. Aby si zachránil krk, rozhodne se pomoci válečnici Lu najít skutečného viníka. Mezitím dostane argridský princ Benat šokující úkol – zbavit svůj lid odporu k magii. Jak se klubko intrik zamotává, musí se Vex, Lu i Benat rozhodnout, co jsou ochotni obětovat pro mír.


...belové vln Přidat komentář. lenka608 ... Rebelové vln (Sara Raasch) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . 01. ledna. Z knihy mám rozporuplné pocity. ... Rebelové vln book. Read 840 reviews from the world's largest community for readers. Magický ostrov Svatý Loray konečně ukončil válku s Argridem, kde vlád... Proslýchá se, že Sara Raasch napsala Sníh nebo Popel, když jí bylo jedenáct. Moje otázka zní: kolik jí zatraceně bylo, když napsala Rebely Vln? Magický ostrov Svatý Loray konečně ukončil válku s Argridem, kde vládne církev a strach z kouzel. Při mírovém jednání ale zmizí ar ... Rebelové vln: Rebelové vln - Sara Raasch | Databáze knih ... . Při mírovém jednání ale zmizí argridský posel a země žádá odplatu. Z únosu je obviněn pirát Vex. Aby si zachránil krk, rozhodne s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY