Warcross

Warcross - Marie Lu | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Lu
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Warcross.pdf


Chcete si knihu přečíst?Warcross ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Lu. Číst Warcross Online je nyní tak snadné!

POPIS


Warcross není jen hra, je to způsob života! Od autorky úspěšné série Legenda.Herní fenomén Warcross je pro některé únikem z reality, jiní si díky němu přijdou na slušné peníze. Hackerka Emika je na mizině. Aby si přivydělala, zariskuje a nabourá se do mezinárodního turnaje ve Warcrossu. Jenže omylem se ocitne ve středu dění a přes noc se stane celebritou. Dokonce dostane od tajemného tvůrce Warcrossu nabídku, která se neodmítá. A tak Emika zamíří do Tokia, kde odhalí spiknutí, které by mohlo mít nedozírné následky.


... (Goodreads Author) 4.18 · Rating details · 66,790 ratings · 12,580 reviews ... Warcross by Marie Lu - a review by Wordicorn ... . For the millions who log in every day, Warcross isn't just a game—it's a way of life. The obsession started ten years ago and its fan base now spans the globe, some eager to escape from reality and others hoping to make a profit. Struggling to make ... Warcross is a young adult science fiction novel by Marie Lu, which was published on September 17, 2017 by G.P. Putnam's Sons. Warcross is the first book in the duology of the same name. ... Warcross Summary - eNotes.com ... .P. Putnam's Sons. Warcross is the first book in the duology of the same name. Unlike Lu's previous two trilogies, which were dystopian novels, Warcross is a science fiction novel. Moreover, it takes place in a contemporary steampunk setting in New York and Tokyo. I read Warcross expecting a roller coaster ride of a YA story with lots of cool tech, games and characters. Warcross delivers… Just....SOUVISEJÍCÍ KNIHY