Broukobol

Broukobol - Kevin Barry | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kevin Barry
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Broukobol.pdf


Chcete si knihu přečíst?Broukobol ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin Barry. Číst Broukobol Online je nyní tak snadné!

POPIS


Broukobol se točí kolem postavy Johna Lennona, člena legendární britské kapely Beatles. Zachycuje bývalého Brouka v roce 1978, na sklonku života i kariéry, a splétáním fikce a faktu vytváří jakýsi portrét umělce v neplodných letech. Je to ovšem portrét komicky zatížený osobností vypravěče. Ten se při svém putování v Lennonových stopách vypravuje do tajemných míst – včetně jednoho pustého západoirského ostrova –, v nichž je zvláštním způsobem polapena minulost: lze ji tam odkoukat a odposlouchat, a tak ji znovu prožít. Broukobol je vlastně polyfonní skladba v próze, nahrávka koncertu odposlechnutých hlasů – včetně mistrně zachyceného hlasu samotného Lennona.Vydání knihy podpořil fond Literature Ireland.


...bol se točí kolem postavy Johna Lennona, člena legendární britské kapely Beatles ... Markus, Radvan - iLiteratura.cz ... . Zachycuje bývalého Brouka v roce 1978, na sklonku života i kariéry, a splétáním fikce a faktu vytváří jakýsi portrét umělce v neplodných letech. Beatlebone is certainly imaginative in many ways, but if all it takes to write and sell a book is to fill half of it with f-bombs, then we'd all be rolling in it right now. The author's excessive use of curse words ultimately renders them meaningless. Perha ... Broukobol - Kevin Barry — Kniha.cz ... . The author's excessive use of curse words ultimately renders them meaningless. Perhaps this is what Barry intended, but in my mind, if you're going to curse, at least make ... Broukobol se točí kolem postavy Johna Lennona, člena legendární britské kapely Beatles. Zachycuje bývalého Brouka v roce 1978, na sklonku života i kariéry, a splétáním fikce a faktu vytváří jakýsi portrét umělce v neplodnýc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY