Rizikové chování ve sportu dětí a mládeže

Rizikové chování ve sportu dětí a mládeže - Pavel Slepička, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Slepička,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Rizikové chování ve sportu dětí a mládeže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rizikové chování ve sportu dětí a mládeže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Slepička,. Číst Rizikové chování ve sportu dětí a mládeže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato monografie se zaměřuje na nejzávažnější formy rizikového chování ve sportu – doping, agresi a podvádění užívané k dosažení úspěchu za každou cenu. Zkoumá souvislosti mezi rizikovým chováním a nadměrným důrazem kladeným na úspěch v soutěži. Poukazuje také na možnosti přenosu rizikových vzorců chování ze sportu do běžného života mladých sportovců. Publikace je podnětná zejména pro rodiče, trenéry a učitele, kteří se podílejí na vývoji osobnosti adolescentů v průběhu jejich sportovní kariéry. Předkládané informace by měly pomoci vyhnout se situacím, ve kterých se rizika pro adekvátní vývoj sportujících dětí a mládeže často objevují.


...a oponou - sociálně patologické jevy u dětí a mládeže reg ... PDF školství - pppkv.cz ... . č. CZ.1.07/1.3.46/01.0021 Škola oponouza PhDr. Stanislav Pelcák, Ph.D. r. nika Pelcáková RIZIKOVÉ CHOVÁNÍ DĚTÍ A MLÁDEŽE Podvádění jako „rizikové" chování ve sportu; 9. Agrese ve sportu dětí a mládeže; 9.1 Psychologické aspekty agrese; 9.2 Agrese ve sportu z pohledu výzkumných studií; Závěrem; Summary; Literatura; Věcný rejstřík Rizikové chování dítěte, lhaní, záškoláctví, agrese, šikana, vandalismus, závislosti, krádeže, rizikové sexuální chování, internet Rizikové chování ve sportu dětí a mládeže Autor: Pavel Slepička ; Irena Slepičková ; Jiří Mudrák Tato monografie se zaměřuje na nejzávažnější formy rizikového chování ve sportu - doping, agresi a podvádění užívané k dosažení úspěchu za každou cenu. Rizikové chování Pojem rizikové chová ... Rizikové chování | Knihy.ABZ.cz ... . Rizikové chování Pojem rizikové chová...SOUVISEJÍCÍ KNIHY