Bláznivé pokušení

Bláznivé pokušení - Jana Benková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Benková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bláznivé pokušení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bláznivé pokušení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Benková. Číst Bláznivé pokušení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Simona vede krásný a šťastný život – má vysněnou práci a chystá se na svatbu s milovaným mužem. Když ale začne pátrat po zmizelých modelkách z modelingové agentury, zažije situace doslova jak z filmového thrilleru, navíc ještě unesou jejího budoucího manžela. Proč a kam se ztrácejí modelky? Kdo všechno je do toho zapletený? Poradí si Simona s nebezpečím, které jí hrozí? Zmešká kvůli němu svatbu? A najde vůbec svého Olivera?


...áznivé pokušení Přidat komentář. cori ... E-kniha: Bláznivé pokušení - Jana Benková | Knihy.ABZ.cz ... . 24.07.2019. Pokus o detektivku z prostředí módních časopisů, kdy se hlavní hrdinka touží stát módní redaktorkou a přitom nesnáší nakupování oblečení (sama uvádí, že popadne, co vidí, vyzkouší a za 10 minut má nakoupeno), který řeší zmizelé modelky, sexy ... Vznikne z toho Bláznivé pokušení od slovenské autorky Jany Benkové. Nejsilnějším motivem příběhu je dete ... Bláznivé pokušení - Jana Benková | Knihy Dobrovský ... . Nejsilnějším motivem příběhu je detektivní linka, kterou sledujeme ze dvou úhlů pohledu. První úhel pohledu je "vyšetřovatel". V tomhle případě Simona, ta vede šťastný život, za chvíli se má vdávat a začíná s novou prací v redakci časopisu Styl. Bláznivé pokušení Simona vede krásný a šťastný život ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY