Pár kroků vpřed

Pár kroků vpřed - Anne Buistová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Anne Buistová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pár kroků vpřed.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pár kroků vpřed ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anne Buistová,. Číst Pár kroků vpřed Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor oblíbených knih Projekt manželka a Dozvuky mých lásek napsal tento román společně se svou ženou Anne. Vypráví o bilancování uprostřed života, o hledání lásky i sebe sama.Na dva tisíce kilometrů dlouhé pěší pouti do Santiaga de Compostella se setkávají dva lidé ze zcela odlišných světů. Zoe je nedávno ovdovělá umělkyně z Kalifornie, Martin čerstvě rozvedený technik z Yorkshiru. Narazí na sebe v malebné vesničce Cluny ve střední Francii, odkud už stovky let vyrážejí poutníci na Svatojakubskou pouť. Říká se, že „Camino“ člověka změní, pomůže mu vyrovnat se s tíživou minulostí a objevit jeho nové, lepší já, a přesně v to oba hrdinové doufají. Ale dokážou na cestě, která je svedladohromady, objevit také jeden druhého? Romantický, vtipný a inteligentní příběh vyprávějí oba protagonisté střídavě, a Graeme s Anne nám tak nabízejí pohled na osudy postav z mužské i ženské perspektivy. Román Pár kroků vpřed vypráví o naději, o psychické, fyzické i duchovní obrodě. Dlouhá cesta je podobenstvím, vždyť stejně jako v životě se na ní člověk neustále rozhoduje, co opustit, co si vzít s sebou a čeho dosáhnout. A hlavně jak se nevzdávat.


... Pár kroků vpřed vypráví o naději, o psychické, fyzické i duchovní obrodě ... Vyhrajte tři knihy Pár kroků vpřed | Souteže.cz ... . Dlouhá cesta je podobenstvím, vždyť stejně jako v životě se na ní člověk neustále rozhoduje, co opustit, co si vzít s sebou a čeho dosáhnout. Pár kroků vpřed autor: Simsion Graeme, Buistová Anne doporučená cena: 349 Kč naše cena:279Kč Román Pár kroků vpřed vypráví o naději, o psychické, fyzické i duchovní obrodě. Dlouhá cesta je podobenstvím, vždyť stejně jako v životě se na ní člově ... E-kniha: Pár kroků vpřed | Knihy.ABZ.cz ... . Dlouhá cesta je podobenstvím, vždyť stejně jako v životě se na ní člověk neustále rozhoduje, co opustit, co si vzít s sebou a čeho dosáhnout. Román Pár kroků vpřed vypráví o naději, o psychické, fyzické i duchovní obrodě. Dlouhá cesta je podobenstvím, vždyť stejně jako v životě se na ní člově...SOUVISEJÍCÍ KNIHY