Osada Havranů - U Veliké řeky

Osada Havranů - U Veliké řeky - Eduard Štorch | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eduard Štorch
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Osada Havranů - U Veliké řeky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Osada Havranů - U Veliké řeky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Štorch. Číst Osada Havranů - U Veliké řeky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Edice Z letopisů Eduarda Štorcha uvádí nejlepší díla slavného autora v novém ilustrovaném vydání! V Osadě Havranů a v novele U Veliké řeky Eduard Štorch volně navazuje na svou vizi pravěkého světa, tak jak ji započal v románu Lovci mamutů. Ač se jedná o tituly méně známé, svou čtivostí a kvalitou přesvědčí každého čtenáře. Štorch nás tentokrát zavádí do mladší doby kamenné, dob prvních osadníků a zemědělců v českých zemích. V sérii dobrodružných příběhů přibližuje způsob života našich předků – nepřetržitý boj o přežití a odolávání neustálému nebezpečí.


...Havranů 10. vydání (9. v Albatrosu), U Veliké řeky 10 ... Osada Havranů / U Veliké řeky | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . upravené vydání (6. v Albatrosu) Spolupracovali: U Veliké řeky / Eduard Štorch ilustroval Zdeněk Burian Skupina třídění: Česká próza Literatura pro děti a mládež (beletrie) Vazba: vázaná s laminovaným potahem Osada Havranů - U Veliké řeky Eduard Štorch. 5,0 ( 1) Edice Z letopisů Eduarda Štorcha uvádí nejlepší díla slavného autora v novém ilustrovaném vydání! V Osadě Havranů a v novele U Veliké řeky Eduard Štorch volně navazuje na svou vizi pravěkého světa, tak jak ji započal v románu Lovci mamutů. Ač se jedná o tituly ... Osada Havranů - U Veliké ř ... Osada Havranů - U Veliké řeky - Eduard Štorch, Zdeněk ... ... . Ač se jedná o tituly ... Osada Havranů - U Veliké řeky Autor: Štorch, Eduard Nakladatel: Albatros EAN: 9788000052021 ISBN: 978-80-00-05202-1 Ilustrace: Burian, Zdeněk Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 17 × 24,5 cm Rok vydání: 2018 (9. vydání) Kupte knihu O...SOUVISEJÍCÍ KNIHY