Biodynamické vinohradnictví a vinařství

Biodynamické vinohradnictví a vinařství - Radomil Hradil, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radomil Hradil,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Biodynamické vinohradnictví a vinařství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Biodynamické vinohradnictví a vinařství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomil Hradil,. Číst Biodynamické vinohradnictví a vinařství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Biodynamické pěstování révy vinné zahrnuje nejen péči o révový keř v souladu s přírodními a kosmickými rytmy, ale je založeno zejména na péči o půdu, která keř vyživuje. Je-li půda zdravá, plná užitečných mikroorganismů a organické hmoty, není nutné používat chemická hnojiva. Cílem biodynamického pěstitele je eliminovat cizorodé vstupy, které ekosystém vinice zatěžují, a posilovat zdravotní stav révových keřů pouze nezbytnými, v místě vyrobenými bylinnými preparáty, výluhy a zákvasy, jež udržují půdu živou a vitální. A vinař svou prací ve vinném sklepě uzavírá proces, kterému podléhají i veškeré práce na vinici. Vyrábí víno autentické, prosté veškerých přídatných látek, odrážející staré technologické postupy a um našich předků.


...amické vinohradnictví a vinařství Biodynamické vinohradnictví je nejen péče o révový keř v souladu spřírodními a kosmickými rytmy, ale hlavně péče o půdu pomocí bylinných preparátů, výluhů a ... Biodynamické vinohradnictví a vinařství - Pavloušek Pavel ... ... ... Publikace "Biodynamické vinohradnictví a vinařství" v hodnotě 199 Kč y. Skripta, psací potřeby, coffee break (káva, čaj, nealko) CENA KURZU PRO ROK 2019: 1.550,- Kč + 21% DPH (cena vč. DPH činí 1.875,- Kč) Strava a ubytování: zajišťují si účastníci kurzu sami Biodynamické pěstování révy vinné zahrnuje nejen péči o révový keř v souladu s přírodními a kosmickými rytmy, al ... Biodynamické vinohradnictví a vinařství | Pro-bio.cz ... . DPH činí 1.875,- Kč) Strava a ubytování: zajišťují si účastníci kurzu sami Biodynamické pěstování révy vinné zahrnuje nejen péči o révový keř v souladu s přírodními a kosmickými rytmy, ale je založeno zejména na péči o půdu, která keř vyživuje. Je-li půda zdravá, plná užitečných mikroorganismů a organické hmoty, není nutné používat chemická hnojiva. Cílem biodynamického pěstitele je eliminovat cizorodé vstupy, které ekosystém ... Nakladatelství Grada v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY