Kasuistiky z dermatologických a dermatoonkologických ordinací

Kasuistiky z dermatologických a dermatoonkologických ordinací - Ivana Krajsová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Krajsová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kasuistiky z dermatologických a dermatoonkologických ordinací.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kasuistiky z dermatologických a dermatoonkologických ordinací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Krajsová,. Číst Kasuistiky z dermatologických a dermatoonkologických ordinací Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejen dermatologové, ale i lékaři řady dalších odborností se setkávají ve svých ambulancích s pestrou škálou kožních exantémů a chorob, které nemají zcela typický klinický obraz či očekávaný průběh. Cílem publikace je na příkladech zajímavých klinických kazuistik seznámit čtenáře se širokým spektrem současných diagnostických i terapeutických možností využívaných v dermatologii a dermatoonkologii. Jednotlivé prezentované případy ukazují jak pestrý je obor kožního lékařství. Snahou autorů je, aby se kazuistiky staly alespoň zčásti návodem jak správně v ordinacích postupovat, aby pomáhaly při rozhodování o nejvhodnějších diagnostických metodách, či léčebných postupech.


...iky z dermatologických a dermatoonkologických ordinací Ivana Krajsová Current Media , 2018 Kasuistiky z dermatologických a dermatoonkologických ordinací Ivana Krajsová, kol ... Databáze onkologických knih » Linkos.cz ... . Nakladatel: ... Kasuistiky z dermatologických a dermatoonkologických ordinací ... Kasuistiky z dermatologických a dermatoonkologických ordinací ... Kniha: Kasuistiky z dermatologických a dermatoonkologických ordinací Autor: Ivana Krajsová Nejen dermatologové, ale i lékaři řady dalších odborností se setkávají ve svých ambulancích s pestrou škálou kožních exantémů a chorob, které nemají zcela typický klinický obraz ... Nejen dermatologové, ale i lékaři řady dalších odborností se setkávají ve svých ... Kasuistiky z dermatologických a dermatoonkologických ordinací ... ... Nejen dermatologové, ale i lékaři řady dalších odborností se setkávají ve svých ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY