Zábavná matematika a logika pro bystré děti: Rozvíjejte nadání svých dětí!

Zábavná matematika a logika pro bystré děti: Rozvíjejte nadání svých dětí! - Václav Fořtík | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Fořtík
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zábavná matematika a logika pro bystré děti: Rozvíjejte nadání svých dětí!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zábavná matematika a logika pro bystré děti: Rozvíjejte nadání svých dětí! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Fořtík. Číst Zábavná matematika a logika pro bystré děti: Rozvíjejte nadání svých dětí! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozvíjejte matematicko-logické nadání svých dětí!Podpořte matematické nadání svých dětí! Publikace je zaměřená na rozvoj matematicko-logické stránky intelektu. Bude skvělá pro děti, které hledají mezi informacemi souvislosti, logiku a smysl. Obsahuje pestrou směs různých typů zadání – zebry, algebrogramy, slovní úlohy, číselné řady, logiku děje, šifry, prostorovou i plošnou představivost. Úlohy jsou vhodné pro školáky od 8 let. Dají se využít jako zpestření školní výuky nebo k domácímu procvičování.


... matematika a logika pro bystré děti; Listování ... Kniha: Zábavná matematika a logika pro bystré děti(Václav ... ... . Zábavná matematika a logika pro bystré děti Václav Fořtík. Rozvíjejte matematicko-logické nadání svých dětí! Podpořte matematické nadání svých dětí! Publikace je zaměřená na rozvoj matematicko-logické stránky intelektu. Bude skvělá pro děti, které ... Rozvíjejte matematicko-logické nadání svých dětí!. Podpořte matematické nadání svých dětí! Publikace je zaměřená na rozvoj matematicko-logické stránky intelektu. Bude skvělá pro děti, které hledají mezi info ... Zábavná matematika a logika pro bystré děti | Albatrosmedia.cz ... . Bude skvělá pro děti, které hledají mezi informacemi souvislosti, logiku a smysl. Rozvíjejte matematicko-logické nadání svých dětí! Určeno dětem od 7 let Podpořte matematické nadání svých dětí! ... Zábavná matematika a logika pro bystré děti Zábavná matematika a logika pro bystré děti ... Zábavná matematika a logika pro by...SOUVISEJÍCÍ KNIHY