Tanečky a písničky pro kluky a holčičky

Tanečky a písničky pro kluky a holčičky - Eliška Trojanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eliška Trojanová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tanečky a písničky pro kluky a holčičky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tanečky a písničky pro kluky a holčičky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eliška Trojanová. Číst Tanečky a písničky pro kluky a holčičky Online je nyní tak snadné!

POPIS


První taneční krůčky Publikace Tanečky a písničky pro kluky a holčičky je určena rodičům, prarodičům a učitelům, kteří chtějí u dětí od 3 do 8 let rozvíjet jejich pohybové dovednosti. Snahou autorky je předat široké veřejnosti své zkušenosti s taneční průpravou dětí a doporučit ty písně a tance, které se jí v praxi nejvíce osvědčily. Nahrávky skladeb použitých v knize jsou ke stažení a na webu nakladatelství.


...e Tanečky a písničky pro kluky a holčičky je určena rodičům, prarodičům a učitelům, kteří chtějí u dětí od 3 do 8 let rozvíjet jejich pohybové dovednosti ... Veselé písničky pro kluky a holčičky | Knihy Grada ... . Snahou autorky je předat široké veřejnosti své zkušenosti s taneční průpravou dětí a do Publikace Tanečky a písničky pro kluky a holčičky je určena rodičům, prarodičům a učitelům, kteří chtějí u dětí od 3 do 8 let rozvíjet jejich pohybové dovednosti. Snahou autorky je předat široké veřejnosti své zkušenosti s taneční průpravou dětí a doporučit ty písně a tance, které se jí v praxi nejvíce ... Na DVD Cv ... Tanečky a písničky pro kluky a holčičky - SEVT.cz ... . Snahou autorky je předat široké veřejnosti své zkušenosti s taneční průpravou dětí a doporučit ty písně a tance, které se jí v praxi nejvíce ... Na DVD Cvičíme s Míšou 6 najdete 15 videoklipů veselého cvičení s Míšou a dětmi! Více písniček "Zpíváme a tančíme s Míšou" si můžete koupit na DVD i na CD na našem e-shopu ... Tanečky a písničky pro kluky a holčičky ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY