Jakou barvu má pondělí?: Jak autismus změnil jednu rodinu k lepšímu

Jakou barvu má pondělí?: Jak autismus změnil jednu rodinu k lepšímu - Carrie Cariello | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Carrie Cariello
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jakou barvu má pondělí?: Jak autismus změnil jednu rodinu k lepšímu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jakou barvu má pondělí?: Jak autismus změnil jednu rodinu k lepšímu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carrie Cariello. Číst Jakou barvu má pondělí?: Jak autismus změnil jednu rodinu k lepšímu Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Jednoho dne se mě Jack zeptal: ‚Jakou barvu má pondělí?‘ ‚Cože?‘ odpověděla jsem udiveně. ‚Ty vidíš dny barevně?‘ ptala jsem se.“ Výchova pěti dětí může být pro většinu rodičů velkou výzvou, ale pokud jedno z dětí dostane diagnózu porucha autistického spektra, život začne být chaotičtější, emotivnější, plný fascinujících momentů s dítětem, jehož způsob myšlení je jiný. Carrie Cariello ve své knize nabízí pohled na to, jak probíhal a probíhá rodinný život v situaci, kdy jedno z dětí prožívá věci jinak. Její kniha je optimistická, Cariello nepíše „jen“ o svém synovi s autismem, ale též o ostatních dětech a o svém muži, o tom, jaký je jejich rodinný život, s čím se potýkají a co zažívají. Nepíše o tom, že by jejich život byl těžší nebo náročnější, ale že je jiný, a dokonce tvrdí, že autismus změnil jejich rodinu k lepšímu. Carrie Cariello je matka pěti dětí, z nichž druhé má poruchu autistického spektra.


... matkou hned pěti dětí, z nichž druhé má poruchu autistického spektra ... Jakou barvu na strop | Sleviste.cz ... . Její kniha má podtitul „Jak autismus změnil jednu rodinu k lepšímu" a je vlastně sbírkou autorčiných esejí ze života s autistickým synem, které uveřejnila na svém blogu, proložených dopisy, které napsala členům své rodiny k jejich narozeninám. Jak autismus změnil jednu rodinu k lepšímu Carrie Cariello Nakladatel: Portál 2018 Jak změnil autismus jednu rodinu k lepšímu AKTUALITY | 1. 10. 2018 Autorka knihy Jakou barvu má pondělí? Carrie Cariello je hrdá ... Autista změní váš svět | Kurzy.cz ... . 10. 2018 Autorka knihy Jakou barvu má pondělí? Carrie Cariello je hrdá na to, že část zisku, který jí přinesla kniha Jakou barvu má pondělí?, věnovala organizaci Autism Speaks. Cílem této organizace je změnit budoucnost všech, kdo jsou postiženi poruchami ... Recenze: JAKOU BARVU MÁ PONDĚL...SOUVISEJÍCÍ KNIHY