V melounovém cukru

V melounovém cukru - Richard Brautigan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Brautigan
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
V melounovém cukru.pdf


Chcete si knihu přečíst?V melounovém cukru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Brautigan. Číst V melounovém cukru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Naivisticky stylizovaná poetická próza s prvky černé grotesky, dada a surrealismu je originálním dílkem alternativní, undergoundové kultury druhé poloviny 60. let. Přenáší čtenáře do utopické komuny jáMOR, kde nalezneme obrovskou sochu fazolového lusku, tygry, kteří pojídají rodiče zaživa a učí sirotky násobilku, vypravěče beze jména a hlavně melounový cukr. Je to hmotný i nehmotný stavební materiál, z kterého jsou zhotoveny mosty, slunce a vlastně celá knížka.


...novém cukru - - Rated 4.8 based on 276 Reviews "Really nice staff, yesterday was a hot day so my girlfriend want do drink something sweet and ... Kniha: V melounovém cukru (Richard Brautigan) | Martinus ... ... V Melounovem Cukru, Brno: See 94 unbiased reviews of V Melounovem Cukru, rated 4.5 of 5 on Tripadvisor and ranked #22 of 1,088 restaurants in Brno. Kavárna V Melounovém cukru v Brně už se těší na vaši návštěvu. Rezervujte stůl a sbírejte kredity, takhle jednoduché to je! V Restu používáme cookies pro zajištění správného chodu webu, k analýze návštěvnosti, ke sledování výkonu, personalizaci obsahu a k cílení reklam. V 80. letech se stal kultovním autorem i v Československu, zejména díky kongeni ... Richard Brautigan - Wikipedie ... . V 80. letech se stal kultovním autorem i v Československu, zejména díky kongeni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY