Masaryk iritující a fascinující

Masaryk iritující a fascinující - Ctirad V. Pospíšil | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ctirad V. Pospíšil
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Masaryk iritující a fascinující.pdf


Chcete si knihu přečíst?Masaryk iritující a fascinující ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ctirad V. Pospíšil. Číst Masaryk iritující a fascinující Online je nyní tak snadné!

POPIS


Předkládaná kniha je velmi živým a čtivým zpracováním životního příběhu T. G. Masaryka i myšlenkového odkazu prezidenta osvoboditele. Autor přistupuje k minulosti jako ke kořeni naší přítomnosti, a proto se snaží poukazovat na aktualitu Masarykova poselství. Kromě toho se prof. Pospíšil analyticky a kriticky věnuje ožehavému tématu náboženského rozměru osobnosti prvního prezidenta. Jeho řešení je inovativní a překvapivé zároveň, protože vůbec nemíní zastírat svou fascinaci Masarykem, což mu ovšem nebrání vyslovovat určité kritiky a výhrady. Dílo je adresováno všem zájemcům o tuto jedinečnou postavu našich moderních dějin. Mnoho zajímavého a podnětného tam najdou jak ti, kterým jsou blízké Masarykovy humanitní ideály a jeho pojetí demokracie, tak křesťané všech církví v naší zemi. Kniha vychází u příležitosti 100. výročí vzniku svobodné republiky Čechů a Slováků, protože bez této události by dnes jenom stěží existovala jak Česká, tak Slovenská republika.


...iritující a fascinující. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Masaryk iritující a fascinující - Ctirad V. Pospíšil ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Záznam přednášky Masaryk iritující a fascinující - duchovní rozměr Masarykova boje při vzniku Československé republiky. Přednáší prof. dr. Ctirad Václav Pospíšil. Th.D ... Masaryk iritující a fascinující kniha od: Ctirad Václa ... Masaryk iritující a fascinující - iKarmel.cz ... . Přednáší prof. dr. Ctirad Václav Pospíšil. Th.D ... Masaryk iritující a fascinující kniha od: Ctirad Václav Pospíšil. 80 % 1 hodnocení ... E-kniha: Masaryk iritující a fascinující - Ctirad Václav Pospíšil. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od...SOUVISEJÍCÍ KNIHY