Vizionáři B1/B2: Visionaries - Men Who Changed the World

Vizionáři B1/B2: Visionaries - Men Who Changed the World - Sabrina D. Harris | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sabrina D. Harris
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Vizionáři B1/B2: Visionaries - Men Who Changed the World.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vizionáři B1/B2: Visionaries - Men Who Changed the World ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabrina D. Harris. Číst Vizionáři B1/B2: Visionaries - Men Who Changed the World Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize najdete příběhy šestnácti úžasných mužů, kteří dokázali odhadnout budoucnost a ovlivnit tím životy nás všech. Publikace je určena pro mírně pokročilé studenty angličtiny, kteří se rádi učí nebo si procvičují cizí jazyk čtením. Český překlad na protější straně umožní čtenáři zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměl. Audionahrávka, na níž příběhy vypráví rodilá mluvčí, je k dispozici zdarma na stránkách nakladatelství.


...ři B1/B2; Listování. Vizionáři B1/B2 Visionaries - Men Who Changed the World Sabrina D ... Kniha: Vizionáři / Visionaries(Sabrina D. Harris) za 9,29 ... ... . Harris. 5,0 ( 1) Příběhy šestnácti úžasných mužů v češtině a v angličtině! V knize najdete příběhy šestnácti úžasných mužů, kteří dokázali odhadnout budoucnost a ovlivnit tím životy nás všech. Publikace je určena ... Audiobook Visionaries - Men Who Changed the World B1/B2; Audiobook Visionaries - Men Who Changed the World B1/B2. Inspirace, zábava a učení v jednom! ... Na jedné straně je anglický text a na prot ... Vizionáři B1/B2 -- Visionaries - Men Who Changed the World ... . Inspirace, zábava a učení v jednom! ... Na jedné straně je anglický text a na protější český překlad. Tištěnou knihu Vizionáři - Muži, kteří změnili svět si můžete koupit v e-shopu Albatrosu. User reviews ... Vizionáři B1/B2; Listovanie. Vizionáři B1/B2 Visionaries - Men Who Changed the World Sabrina D. Harris. Příběhy šestnácti úžasných mužů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY