Terárium: Exotičtí plazi v obýváku

Terárium: Exotičtí plazi v obýváku - Au Manfred | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Au Manfred
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Terárium: Exotičtí plazi v obýváku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Terárium: Exotičtí plazi v obýváku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Au Manfred. Číst Terárium: Exotičtí plazi v obýváku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Divočina doma! Terárium představuje kousek živé přírody přímo ve vašem obývacím pokoji. Jeho obyvatelé vás každý den něčím překvapí. Ve správně zařízeném teráriu můžete docela zblízka pozorovat chování hadů, ještěrů i obojživelníků, kteří si počínají jako ve svém přirozeném životním prostředí. Tato příručka vás seznámí s teráriem odpovídajícím biotopu stepi a deštného pralesa a akvateráriem: Krok za krokem se dozvíte, jak postupovat při jejich zařizování a jakou vyžadují techniku a péči. Výběr vhodných obyvatel hotového příbytku vám usnadní přehled nejzajímavějších a přitom v našich podmínkách snadno chovatelných terarijních zvířat.


...ium - Exotičtí plazi v obýváku - Jak na to - Exotičtí plazi v obýváku - Manfred Au ... Chovatelství | Patro.cz | 22 let s Vámi ... . Divočina doma! Terárium představuje kousek živé přírody přímo ve vašem obývacím pokoji. Jeho obyvatelé vás každý den něčím překvapí. Ve správně zařízeném teráriu můžete docela zblízka pozorovat chová... Terárium: Exotičtí plazi v obýváku Au Manfred Nakladatel: Vašut 2018 Výběr vhodných obyvatel hotového příbytku vám usnadní přehled nejzajímavějších a přitom v našich podmínkách snadno chovatelných terarijních zvířat. Zboží ze stejné kategorie - Terárium - Exotičtí plazi v obýváku - Jak na to Au Ma ... Terárium. Exotičtí plazi v obýváku 2. vydání — Academia ... . Zboží ze stejné kategorie - Terárium - Exotičtí plazi v obýváku - Jak na to Au Manfred: Terárium - Exotičtí plazi v obýváku - Jak na to. Autor: Au Manfred. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY