Velká kniha včelaření

Velká kniha včelaření - Steve Alton, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Steve Alton,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha včelaření.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha včelaření ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Alton,. Číst Velká kniha včelaření Online je nyní tak snadné!

POPIS


Populárně naučná publikace o včelaření názorně přibližuje činnost, která patří k nejstarším oborům lidské činnosti. Přehlednou a srozumitelnou formou popisuje všechno podstatné, co je třeba při včelaření znát, jako jsou typy a umístění úlů, složení včelstva, péče, nejvhodnější medonosné rostliny, přikrmování a životní cyklus včel, čištění úlu a sběr medu a mnoho dalšího. Kniha se věnuje i problematice úbytku světových včelstev a zájemci mají možnost si i vyrobit malý domácí úl na zahradu. V závěru knihy jsou rovněž recepty na výrobu léčivých přípravků.


...te z novinek a bestsellerů kategorie Knihy o včelaření ... Velká kniha včelaření - Chadwick Fergus a kol. ... . Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku Velká kniha včelaření . Steve Alton, Judy Earlová, Chadwick Fergus, Bill Fitzmaurice, Emma Tennantová Nakladatel: Universum 2018 ... Kupte knihu Velká kniha včelaření od Chadwick Fergus na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Velká kniha včelaření. Chadwick Fergus. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 ... Kniha: Velká kniha včelaření (Chadwick Fergus) | Martinus ... . Chadwick Fergus. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Velká kniha včelaření: Objevte podivuhodný svět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY