Bankovnictví: Základy bankovnictví

Bankovnictví: Základy bankovnictví - Alena Lochmannová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Lochmannová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Bankovnictví: Základy bankovnictví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bankovnictví: Základy bankovnictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Lochmannová. Číst Bankovnictví: Základy bankovnictví Online je nyní tak snadné!

POPIS


S bankovními, finančními a pojistnými produkty se setkáváme prakticky po celý svůj život. Proto je bankovnictví ze všech ekonomických oborů jedním z těch, které jsou do jisté míry bližší naší každodenní žité realitě. Cílem této učebnice je přiblížit žákům, studentům, pedagogům i široké veřejnosti základní principy bankovnictví, měnovou politiku, peníze a úrokovou míru, fungování bankovního systému, centrální i obchodní bankovnictví. Pozornost je věnována rovněž bankovním produktům, platebnímu styku, bankovní regulaci a dohledu, druhům a řízení bankovních rizik,finančnímu systému, burze a oblasti pojišťovnictví. Závěrem se publikace věnuje také mezinárodním měnovým a finančním institucím a jejich úloze, kterou sehrávají ve světovém bankovnictví.


...e Bankovnictví (Základy bankovnictví) poskytuje čtenáři úvodní vhled do poměrně spletité problematiky bankovnictví jakožto specifického ekonomického oboru ... ČSOB internetbanking - přihlášení do internetového ... ... .Pozornost je věnována historii i současnosti bank i fungování bankovního systému, představena je rovněž měnová teorie a politika. ZÁKLADY KOMERČNÍHO BANKOVNICTVÍ (Texty pro distanční studium) Ing. DANA FORIŠKOVÁ, Ph.D. OSTRAVA 2008 . 2 Učební text byl vypracován s finanční podporou Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Základy bankovnictví ... Bankovnictví: Základy bankovnictví - Alena Lochmanová ... ... .D. OSTRAVA 2008 . 2 Učební text byl vypracován s finanční podporou Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Základy bankovnictví Bankovní obchody, služby, operace a rizika. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy mů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY