Štěně - Rady, jak přežít první týdny

Štěně - Rady, jak přežít první týdny - Barbara Perfahl, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Perfahl,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Štěně - Rady, jak přežít první týdny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Štěně - Rady, jak přežít první týdny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Perfahl,. Číst Štěně - Rady, jak přežít první týdny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzdor mnoha přečteným a dobře míněným příručkám, jak vychovávat štěně, se určitě dostanete v prvních dnech a týdnech se svým malým čtyřnožcem do situací, kdy vám potečou nervy, budete věčně nevyspalí, hádat se kvůli štěněti se svým partnerem, plakat nad rozkousanými botami, potýkat se s moudrými radami všeználků z okolí, prostě to bude u vás doma vypadat zcela jinak, než jste očekávali. Přesně tímto procesem si prošly i autorky, které na stránkách své knížky vtipně popisují nejrůznější prekérní situace a mají odpovědi na spoustu otázek i na to, jak se má majitel štěněte s těmito katastrofami v běžném všedním dni vypořádat. Mají to ostatně jako psí trenérka a psycholožka i v popisu práce. Nejde tedy o klasickou příručku popisující zásady výchovy štěněte od A do Z, ale o praktického rádce, kterého byste si měli pořídit, abyste první týdny společného života se štěnětem, které provázejí překotné turbulence, přežili bez větší úhony.


...k přežít první týdny. Jana Rätke, Barbara Perfahl Štěně Rady, jak přežít první týdny Vydala Grada Publishing, a ... Štěně (Jana Rätke, Barbara Perfahl) | Detail knihy | ČBDB.cz ... .s. U Průhonu 22, Praha 7 [email protected], www.grada.cz tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 jako svou 7007. publikaci Odpovědná redaktorka Danuše Martinová Přeložila Lea Smrčková Sazba Q point ... Objednávejte knihu Štěně - Rady, jak přežít první týdny v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků (rady, jak přežít první týdny) Další popis z ... Štěně - rady, jak přežít první týdny — Academia ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků (rady, jak přežít první týdny) Další popis zobrazit. Vzdor mnoha přečteným a dobře míněným příručkám, jak vychovávat štěně, se určitě dostanete v prvních dnech a týdnech se svým malým čtyřnožcem do situací, kdy vám potečou nervy, budete v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY