Přežili jsme! – Lavina

Přežili jsme! – Lavina - Terry Lynn Johnsonová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Terry Lynn Johnsonová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Přežili jsme! – Lavina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přežili jsme! – Lavina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Terry Lynn Johnsonová. Číst Přežili jsme! – Lavina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý příběh, díky kterému se dozvíš, jak postupovat, když spadne lavina.Dvojčata Ashley a Ryan si spolu se svými rodiči užívají skvělou lyžovačku, když je náhle překvapí silné burácení. Zem se otřásá a z kopce se začne valit lavina. Oba sourozenci jsou během chvilky uvězněni pod masou ledového sněhu. Dokážou ovládnout paniku, použít své znalosti a dostat se ven? Kniha obsahuje rady a tipy, jak postupovat v podobné situaci a zachránit si život!


...ta Ashley a Ryan si spolu se svými rodiči užívají skvělou lyžovačku, když je náhle překvapí silné burácení ... Přežili jsme! - Lavina | Albatrosmedia.sk ... . Zem se otřásá a z kopce se začne valit lavina. Oba sourozenci jsou během chvilky uvězněni pod masou ledového sněhu. Dokážou ovládnout pa Přežili jsme! - Lavina Autor: Johnsonová, Terry Lynn Nakladatel: Fragment EAN: 9788025338827 ISBN: 978-80-253-3882-7 Originál: Survivor Diares - Avalanches! Překlad: Kubešová, Pavla Popis: 1× kniha, vázaná, 120 stran, česky Rozměry: 13,7 × 19,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kupte knihu Přežili jsme! Lavina (Terry Lynn Johnsonová) s 25 % slevou za 149 Kč v ověřeném obchodě. ... Přežili jsme! - Lavina ... . vydání) Kupte knihu Přežili jsme! Lavina (Terry Lynn Johnsonová) s 25 % slevou za 149 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY