Úlety Matěje Broučka: aneb z Čech až na konec hotovosti

Úlety Matěje Broučka: aneb z Čech až na konec hotovosti - Zdeněk Fabián | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Fabián
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Úlety Matěje Broučka: aneb z Čech až na konec hotovosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úlety Matěje Broučka: aneb z Čech až na konec hotovosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Fabián. Číst Úlety Matěje Broučka: aneb z Čech až na konec hotovosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podobně, jako slavný jmenovec, i RNDr. Matěj Brouček je cestovatelem. Autor jej vysílá do nepříliš exotických destinací, které jen trochu zcestovatelý čtenář jistě zná a to ne proto, aby objevoval nové demografické, geologické, geografické, etnografické, pornografické či kulturní výdobytky, ale aby se porval s drobnými lapáliemi, které mohou číhat na služebních cestách, vědeckých konferencích, na dovolené nebo třeba na vojenském cvičení či v lázních. A taky že číhaly. Zatímco příhody Matějova předskokana popisované panem Čechem jsou od A do Z vyfabulované, procento pravdivosti příhod v této knížce je (100 – e), kde e je číslo menší, než malé.


...: aneb z Čech až na konec hotovosti Povídky obsažené v knize popisují v útržcích život Matěje Broučka ... Novinky knižního fondu KKFB - beletrie - únor 2019 ... . Seznamujeme se s jeho dětstvím, během kterého chodil s tátou houbařit. Úlety Matěje Broučka: aneb z Čech až na konec hotovosti Zdeněk Fabián Nakladatel: Petrklíč 2019 Úlety Matěje Broučka Autor: Fabián, Zdeněk Nakladatel: Petrklíč EAN: 9788072296477 ISBN: 978-80-7229-647-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Koupit Koupit eknihu. Podobně, jako slavný jmenovec, i RNDr. Matěj Brouček je cestovatelem. Autor ... Ulety mateje broucka fabian zdenek | HLEDEJCENY.cz ... . vydání) Koupit Koupit eknihu. Podobně, jako slavný jmenovec, i RNDr. Matěj Brouček je cestovatelem. Autor jej vysílá do nepříliš exotických destinací, které jen trochu zc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY