Diabolik – Krvavé Impérium

Diabolik – Krvavé Impérium - S. J. Kincaidová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
S. J. Kincaidová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Diabolik – Krvavé Impérium.pdf


Chcete si knihu přečíst?Diabolik – Krvavé Impérium ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor S. J. Kincaidová. Číst Diabolik – Krvavé Impérium Online je nyní tak snadné!

POPIS


Strhující pokračování oceňovaného bestselleru DiabolikNový Imperátor Tyrus usedl na trůn a s Nemesis po boku chystá velké změny. Galaktická šlechta se však nehodlá vzdát starých pořádků a rozehrává hru plnou intrik a lží. Tyruse čeká těžký boj, v němž ho Nemesis chce za každou cenu chránit. Jenže nová císařovna už není tím nemilosrdným strojem na zabíjení. Teď je Nemesis člověkem s city a emocemi. Co když ale činy, které dokazují její lidskost, povedou ke skutkům, které lidské nejsou?


... - Krvavé Impérium S. J. Kincaidová. 5,0 ( 1) Strhující pokračování oceňovaného bestselleru Diabolik ... Krvavé Impérium / Diabolik (2) --- LEGIE - databáze knih ... ... . Nový Imperátor Tyrus usedl na trůn a s Nemesis po boku chystá velké změny. Galaktická šlechta se však nehodlá vzdát starých pořádků a rozehrává hru plnou intrik a lží. Tyruse čeká těžký boj, v němž ... Diabolik - Krvavé Impérium S. J. Kincaidová #diabolik #království #sjkincaid #vesmír. Strhující pokračování oceňovaného bestselleru Diabolik. Nový Imperátor Tyrus usedl na trůn a s Nem ... Diabolik - Krvavé Impérium - Humbook ... . Strhující pokračování oceňovaného bestselleru Diabolik. Nový Imperátor Tyrus usedl na trůn a s Nemesis po boku chystá velké změny. Galaktická šlechta se však nehodlá vzdát starých pořádků a rozehrává hru plnou intrik a lží. Od malička jsou na sebe napojené. Jsou jako sestry. Nemesis by pro Sidonii, dceru galaktického senát...SOUVISEJÍCÍ KNIHY