Zahradní design: Odborná příručka pro laiky i profesionály

Zahradní design: Odborná příručka pro laiky i profesionály - Rosemary Alexanderová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rosemary Alexanderová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahradní design: Odborná příručka pro laiky i profesionály.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahradní design: Odborná příručka pro laiky i profesionály ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosemary Alexanderová,. Číst Zahradní design: Odborná příručka pro laiky i profesionály Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odborně fundovaná publikace se zaměřuje na tvorbu zahradního designu. Seznamuje se všemi aspekty navrhování zahrad od volby nejvhodnějšího místa, rozložení jednotlivých prvků přes napojení prostoru na stávající stavby, otázku světových stran až po využití existujícího porostu i porostu mimo plochu vlastní zahrady. Kniha nabízí celou řadu praktických vodítek, které vycházejí z bohaté praxe obou autorek.


...í design: Odborná příručka pro laiky i profesionály Rosemary Alexanderová, Rachel Myersová Nakladatel: Universum 2018 Zahradní design: Osborná příručka pro laiky i profesionály Odborně fundovaná publikace se zaměřuje na tvorbu zahradního designu ... PŘIJĎTE ZA NÁMI NA FOR WOOD A VYHRAJTE dubové hodiny ... ... . Seznamuje se všemi aspekty navrhování zahrad od volby nejvhodnějšího místa, rozložení jednotlivých prvků přes napojení prostoru na stávající stavby, otázku světových stran až po ... Zahradní design. Odborná příručka pro laiky i profesionály.Rosemary Alexanderová, Rachel Myersová. Publikace seznamuje yčtenáře se všemi aspekty navrhování zahrad od volby nejvhodnějšího místa, rozložení jednotlivých prvků přes napojení ... Stavitelský skicák pro zahradní architekty ... ... Zahradní design. Odborná příručka pro laiky i profesionály.Rosemary Alexanderová, Rachel Myersová. Publikace seznamuje yčtenáře se všemi aspekty navrhování zahrad od volby nejvhodnějšího místa, rozložení jednotlivých prvků přes napojení prostoru na stávající stavby, otázku světových stran až po využití existujícího… Odborná příručka pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY