Nejšťastnější miminko v okolí

Nejšťastnější miminko v okolí - Harvey Karp | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Harvey Karp
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejšťastnější miminko v okolí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejšťastnější miminko v okolí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harvey Karp. Číst Nejšťastnější miminko v okolí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Harvey Karp, uznávaný pediatr a odborník na vývoj dětí, je autorem zcela ojedinělé a originální publikace, v níž opět s humorem, laskavostí i sympatickým zaujetím provádí rodiče situacemi každodenního života. Kniha je plná tipů, rad, nápadů, metod, vtipných postřehů, citátů, příběhů ze života, veselých ilustrací a samozřejmě užitečných informací. Popisuje období vývoje dítěte od 12 do 48 měsíců, všímá si typických projevů chování a upozorňuje na zažité chybné reakce rodičů. V závěru uvádí shrnutí - desatero zdravého růstu šťastného batolete. Jan Amos Komenský by měl radost.


...astnější miminko v okolí Autor: Karp, Harvey Nakladatel: Ikar EAN: 9788024919898 ISBN: 978-80-249-1989-8 Originál: The Happiest baby on the Block Překlad: Jebáčková, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 13 × 20,6 cm Rok vydání: 2012 (3 ... DĚTSKÝ SPÁNEK - YouTube ... . vydání) Kniha Nejšťastnější miminko v okolí Přidat komentář. YA-girl. 04. května. Kniha se mi dostala do rukou, aniž bych ji zatím potřebovala, ale ze zvědavosti jsem ji za tři hodinky sfoukla ;). ... Harvey Karp: Nejšťastnější miminko v okolí, skoro nikdy nepláče a spinká jak andílek, Euromedia Ikar 2012 Pokud si dokážete najít čas a chuť na čtení knihy, vřele ji doporučujeme. Karp vtipným a laskavým způsobem líčí příběhy maminek ze ... Nejšťastnější miminko v okolí - Harvey Karp | Knihy Dobrovský ... . ... Harvey Karp: Nejšťastnější miminko v okolí, skoro nikdy nepláče a spinká jak andílek, Euromedia Ikar 2012 Pokud si dokážete najít čas a chuť na čtení knihy, vřele ji doporučujeme. Karp vtipným a laskavým způsobem líčí příběhy maminek ze sv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY