Neklidná mysl: Můj příběh bipolární poruchy

Neklidná mysl: Můj příběh bipolární poruchy - Kay Redfield Jamison | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kay Redfield Jamison
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neklidná mysl: Můj příběh bipolární poruchy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neklidná mysl: Můj příběh bipolární poruchy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kay Redfield Jamison. Číst Neklidná mysl: Můj příběh bipolární poruchy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka, uznávaná autorita v oblasti psychiatrie a léčby bipolární poruchy, s velkou upřímností, vhledem a moudrostí líčí vlastní zápas s touto nemocí. Odkrývá děsivou stránku i krutou přitažlivost odmítnutí medikace, pro něž se během své nemoci několikrát rozhodla. Popisuje závratné výšky i tíživé deprese, které léčila u mnoha svých pacientů, a které prožila na vlastní kůži, včetně záchvatovitého utrácení, epizod násilí a pokusů o sebevraždu. Téma přijetí diagnózy, potřeby léčby a medikace, které tak často lidem postiženým duševní nemocí typu bipolární poruchy činí potíže, je stěžejním tématem knihy. Autorka, navzdory svému vzdělání a profesi, pouze postupně dochází k rozhodnutí rozloučit se se svým onemocněním s pomocí medikace a psychoterapie. Díky své autentičnosti i odbornému vhledu se kniha stala v původním vydání bestsellerem. Kay Redfield Jamison je uznávaná psychiatrička, odbornice na bipolární poruchu, autorka odborných publikací.


...luje svůj život se všemi úspěchy i pády v neuvěřitelně čtivé knize Neklidná mysl s podtitulem Můj příběh bipolární poruchy ... Bipolární porucha | MedLike ... . Autorka je americká klinická psycholožka a psychoterapeutka zaměřující se na studium, léčbu a terapii bipolární afektivní poruchy. Neklidná mysl. Můj příběh bipolární poruchy. V Praze: Portál, 2018. 184 s. ISBN 978-80-262-1383-3. BAJZOVÁ, Marcela. Duši nelze zalepit: můj život s bipolární afektivní poruchou, aneb, Jak žít i přes to plnohodnotný život. V Ostravě: Repronis, ... Neklidná mysl - Můj příběh bipolární poruchy ... . Duši nelze zalepit: můj život s bipolární afektivní poruchou, aneb, Jak žít i přes to plnohodnotný život. V Ostravě: Repronis, 2014. 96 s. ISBN 978-80-7329-386-4. [Kniha napsaná podle pravdivých událostí ... Kniha: Neklidná mysl -- Můj příběh bipolární poruchy - Kay Redfield Jamison. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY