Za dveřmi číhají přízraky: Německé rodinné drama poválečné doby

Za dveřmi číhají přízraky: Německé rodinné drama poválečné doby - Florian Huber | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Florian Huber
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Za dveřmi číhají přízraky: Německé rodinné drama poválečné doby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za dveřmi číhají přízraky: Německé rodinné drama poválečné doby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Florian Huber. Číst Za dveřmi číhají přízraky: Německé rodinné drama poválečné doby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po zhroucení třetí říše existovalo poslední místo, které slibovalo bezpečí: rodina. Platila za jedinou hodnotu, která bez větší úhony přetrvala nacismus. Jedno ovšem nedokázala ani rodina – odstranit protiklady, které byly charakteristické pro německou poválečnou společnost. Jejími největšími hypotékami se stalo mlčení a vytěsňování. To byla živná půda pro pověstná rodinná tajemství po roce 1945, s jejichž jedem zápasí ještě i generace vnuků. A tak se z velkých očekávání nezřídka stávala velká zklamání, která se projevují dodnes. Florian Huber rozvíjí rodinné drama poválečné doby jako v románu, z pohledu účastníků. Jsou mezi nimi váleční navrátilci žijící dvojím životem; mladá matka se zaplétá do svých tajemství, školák odhaluje lži dospělých, dívka se odváží ke vzpouře proti svému otci vojákovi. V těchto osudech, které vyprávějí o druhé straně počestné společnosti v době obnovy, cítíme hloubku i propasti epochy. Jsou to dojemné příběhy, jakých se v Německu odehrály miliony.


...mi číhají přízraky: Německé rodinné drama poválečné doby Po zhroucení třetí říše existovalo poslední místo, které slibovalo bezpečí: rodina ... Za dveřmi číhají přízraky - Florian Huber | Knihy Dobrovský ... . Platila za jedinou hodnotu, která bez větší úhony přetrvala nacismus. E-kniha: Za dveřmi číhají přízraky -- Německé rodinné drama poválečné doby - Florian Huber Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Kniha: Za dveřmi číhají přízraky -- Německé rodinné drama poválečné doby - Florian Huber. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně ... Za dveřmi číhají přízraky - Florian Huber | Elektronická ... ... . Kniha: Za dveřmi číhají přízraky -- Německé rodinné drama poválečné doby - Florian Huber. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Za dveřmi číhají přízraky ... Za dveřmi číhají přízraky: Německé rodinné drama poválečné doby. Florian Huber ... Za dveřmi číhají přízraky ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY