Když jsi odešel: Chtěla se jen dozvědět pravdu

Když jsi odešel: Chtěla se jen dozvědět pravdu - John Marrs | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
John Marrs
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když jsi odešel: Chtěla se jen dozvědět pravdu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když jsi odešel: Chtěla se jen dozvědět pravdu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Marrs. Číst Když jsi odešel: Chtěla se jen dozvědět pravdu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Temný psychologický thriller od autora úspěšného románu Spřízněné dušeKdyž se Catherine probudí, myslí si, že si její manžel šel zaběhat. Jenže Simonovy běžecké boty leží netknutě u dveří. Nic nechybí, kromě něj. Catherine ví, že její muž musí mít potíže. Neopustil by ji ani děti bezdůvodně. Jenže Simon důvod zná. Zatímco Catherine čelí šílené situaci, Simon si užívá po světě. Nemůže se však skrývat navždy. Když se znovu objeví po pětadvaceti letech, Catherine se konečně dozví pravdu. Pravdu, kterou by raději nevěděla.


...dyž jsi odešel -- Chtěla se jen dozvědět pravdu - John Marrs ... Audiokniha: Když jsi odešel (John Marrs) | Martinus ... . Fungujeme! ... Podtitul: Chtěla se jen dozvědět pravdu. Jednoho dne se Simon ztratí. Jeho žena Catherine marně doufá, že si šel pouze zaběhat. ... Když se po pětadvaceti letech znovu objeví, Catherine se konečně dozví, s kým žila. A je to pro ni ... Když jsi odešel Chtěla se jen dozvědět pravdu John Marrs. 3,5 ( 6) ... Když se jednoho rána Catherine probudí sama, myslí si, ž ... Když jsi odešel: Chtěla se jen dozvědět pravdu ... ... Když se jednoho rána Catherine probudí sama, myslí si, že její manžel si šel zaběhat. Ale Simonovy běžecké boty leží u dveří. Nic nechybí - kromě něj. Catherine ví, že Simon musí mít vážné potíže. ... Když jsi odešel Chtěla se jen dozvědět pravdu. ... Zatímco Catherine čelí šílené situaci, S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY