Proč krokodýl dělá vlny: O lásce mezi zvířaty

Proč krokodýl dělá vlny: O lásce mezi zvířaty - Markéta Špačková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Špačková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč krokodýl dělá vlny: O lásce mezi zvířaty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč krokodýl dělá vlny: O lásce mezi zvířaty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Špačková. Číst Proč krokodýl dělá vlny: O lásce mezi zvířaty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velrybí nápadník právě požádal svou vyvolenou o ruku… Po lásce touží úplně všichni a v říši zvířat může mít mnoho podob. Tak třeba lemčík se snaží utáhnout dámu svého srdce na romantické bydlení, zatímco páv si podává inzerát a čepcol láká holky na červený balon. Pojďte se podívat na ty nejláskyplnější momenty ze života zvířat. Uvidíte zamilované piruety, žárlivé zaječí potyčky i šťastné svatební konce.


...okodýl dělá vlny O lásce mezi zvířaty ... Jana K. Kudrnová | Albatrosmedia.cz ... . ... Láska mezi zvířaty má mnoho podob, ale touží po ní úplně všichni. Ptáček lemčík se snaží dámu svého srdce utáhnout na romantické bydlení. Zaječí kluci si zase dávají do nosu. Bum, bác, prásk, tady máš! To psouni, malí obyvatelé prérií, si projevují lásku ... Proč krokodýl dělá vlny: O lásce mezi zvířaty Markéta Špačková Nakladatel: Albatros 2018 Kniha: Proč krokodýl dělá vlny -- O lásce mezi zvířaty - Markéta Nováková ... Vždyť velrybí nápadník právě po ... Proč krokodýl dělá vlny: O lásce mezi zvířaty ... ... Vždyť velrybí nápadník právě požádal svou vyvolenou o ruku… (o lásce mezi zvířaty) Další popis zobrazit. Velrybí nápadník právě požádal svou vyvolenou o ruku… Po lásce touží úplně všichni a v říši zvířat může mít ... Proč krokodýl dělá vlny O lásce mez...SOUVISEJÍCÍ KNIHY